Szkolenia firmowe otwarte dla wszystkich

Szkolenia firmowe otwarte dla wszystkich

Wierząc, że tylko właściwa wiedza pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości technologicznych urządzeń i materiałów chcemy, aby od 2018 r. wszystkie szkolenia firmowe były otwarte dla zwiedzających wystawę.

W trzech z czerech pawilonów planujemy zbudować częściowo zamknięte przestrzenie edukacyjne, z zapleczem multimedialnym i kilkudziesięcioma miejscami siedzącymi, w których prezentowane będą 30-minutowe wykłady.

Fora zostaną podzielone tematycznie:

  • Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 - Pawilon 8A

Projekt ma za zadanie przybliżyć uczestnikom branży dentystycznej najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w klinikach stomatologicznych, przede wszystkim urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Stomatologia 3.0 przeniesie uczestników wykładów w przyszłość stomatologii, udowadniając jednocześnie, że ta przyszłość jest już na wyciągnięcie ręki. W ślad za programem szkoleń, poprzez kanały informacyjne CEDE, szczególnie portal www.cedenews.pl, będziemy edukować uczestników CEDE 2018 w zakresie nowoczesnych technologii oraz promować te najlepsze na długo przed rozpoczęciem wystawy

  • Dental Club – Pawilon 7

to nazwa programu edukacyjnego, który pragniemy realizować w pawilonie 7A – „stomatologia analogowa”. Jest w nim miejsce na wykłady poświęcone wszelkim aspektom stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyki, diagnostyki czy stomatologii estetycznej. To miejsce, w którym wykładowcy związani z wystawcami będą mogli przekazać praktyczną wiedzę w zakresie konkretnych materiałów, narzędzi, instrumentów, programów czy procedur.

  • Business Dental Forum – pawilon 7A

to miejsce, w którym wykładowcy przekażą cenną i praktyczną wiedzę z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media. Business Dental Club otworzy oczy uczestników wykładów na nowe formy promocji usług, rozprawi się z największymi problemami natury prawnej, nauczy jak budować przewagę konkurencyjną gabinetu.  

Jakie korzyści dla wystawców?

Nowy wymiar edukacji firmowej stanowi dla nas istotny projekt unowocześniający kolejną edycję CEDE. Ofercie współpracy z wystawcami towarzyszy gwarancja promocji programów naukowych realizowanych w ramach projektów: Cyfrowe Forum - Stomatologia 3.0, Dental Club czy Business Dental Forum. Szczegółowe agendy prezentacji będą dostępne zarówno na oficjalnej stronie internetowej www.cede.pl (organizatorzy będą mogli dodawać informacje poprzez Panel Wystawcy) jak i na portalu www.cednews.pl. Program wykładów firmowych znajdzie się także w naszych materiałach drukowanych oraz w aplikacji mobilnej. Również na poziomie pawilonów MTP nie zabraknie identyfikacji wizualnej ułatwiającej wybór wykładu oraz dotarcie do konkretnego Forum.

Szczegółowe warunki oraz cennik dla wystawców będą dostępne od 15 stycznia 2018.