CEDE 2018 – więcej niż wystawa

CEDE 2018 – więcej niż wystawa

CEDE 2018 to kolejny etap procesu ewolucji wydarzenia z formuły wystawienniczej w inspirujące spotkanie biznesowo-edukacyjne, skupiające w jednym miejscu i w jednym czasie, świadomych własnych potrzeb uczestników branży stomatologicznej.

Tak jak w 2017 r. - podczas CEDE 2018 – w obecności lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek czy asystentek, będziemy stawiać znak równości pomiędzy koniecznością znajomości nowoczesnych technologii a uzupełnianiem wiedzy zgodnej z najwyższymi standardami. Nie mamy wątpliwości, że to właściwy kierunek rozwoju nie tyko polskiej stomatologii, ale każdego jej uczestnika z osobna.

Lekarz, aby przyjechać na wystawę, musi być przekonany, że jedno lub kilkudniowa nieobecność w gabinecie mu się opłaci. Czynnikiem, który może go zmotywować jest możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na najwyższym poziomie. Dlatego nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości, że wystawa i kongres to wydarzenia, które mogą się wzajemnie uzupełniać.

CEDE 2018 będzie kolejnym dowodem na to, że biznes, nauka i praktyka w stomatologii mają wiele płaszczyzn przenikania. W dniach 20-22 września do Poznania zapraszamy wszystkich, którzy chcą leczyć nowocześnie, bezpiecznie i komfortowo, a równocześnie pragną uczestniczyć w projekcie promującym osiągnięcia polskiej dentystyki na całym świecie.

Integracja biznesu z nauką to:  

- Budowanie świadomości, że nowoczesne technologie tylko w połączeniu z wiedzą gwarantują konkurencyjność i rozwój praktyki
- Aktywna współpraca biznesu przy tworzeniu programu naukowego
- Wspieranie i promocja badań oraz nowych liderów stomatologii (sesja Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce)
- Udział w unikalnych projektach edukacyjnych np. szkolenia na kadawerachzamow
- Cel: konkretni, znający własne potrzeby odwiedzający stoiska


Chcemy, aby CEDE wychodziło naprzeciw potrzebom wszystkich uczestników branży stomatologicznej, dlatego przygotowując kolejne elementy wydarzenia uważnie wsłuchujemy się we wszelkie uwagi oraz sugestie. Wystawcy oczekują, że do Poznania będą przyjeżdżać świadomi biznesowych potrzeb lekarze czy technicy, a Ci, że wizyta w Wielkopolsce będzie inspirująca dla ich rozwoju. Od kilkunastu miesięcy powtarzamy, że CEDE integruje biznes z nauką. To z pewnością proces wymagający czasu, ale CEDE 2017, ale przede wszystkim obserwacja światowych trendów na rynku stomatologicznym, utwierdziło nas w przekonaniu, że to jedyna droga. Dlaczego warto przyjechać na CEDE 2018? Tylko tutaj, w jednym miejscu i w jednym czasie zobaczymy czym i jak leczyć nowocześnie, konkurencyjnie, komfortowo i bezpiecznie. Bliskość coraz bardziej wyrafinowanego sprzętu i materiału zapewniają wystawcy z kraju i zagranicy, a przewodnikami po tajemnicach sztuki medycznej znakomici eksperci. Możemy zagwarantować, że 27. edycja CEDE będzie obfitować w kolejne nowości, które sprawią, że niecierpliwe odliczanie do CEDE 2019 rozpocznie szybciej niż można przypuszczać.

Organizatorzy, firma Exactus  

 

CEDE 2017 from DENTONET on Vimeo.