Konkurs "Gwiazdy CEDE 2018"

Konkurs jest kontynuacją plebiscytu internetowego, którego celem jest wyłonienie najlepszych, najciekawszych i najpraktyczniejszych produktów dostępnych na polskim rynku. Udział w konkursie jest bezpłatny zarówno dla zgłaszających jak i głosujących.
Zgłoszone do konkursu produkty zostaną ocenione w następujących kategoriach:
punkt sprzęt stomatologiczny,
punkt materiały stomatologiczne,
punkt profilaktyka stomatologiczna,
punkt IT i edukacja stomatologiczna.

Produkt do konkursu może zgłosić każdy zarejestrowany Wystawca lub Współwystawca CEDE 2018 będący producentem lub oficjalnym dystrybutorem zgłaszanego produktu.
Zgłaszający może zgłosić po jednym produkcie w każdej z  czterech kategorii.
Dopuszczalne jest zgłoszenie wyłącznie jednego Produktu w wybranej kategorii.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez lekarzy dentystów, techników dentystycznych, asystentki i higienistki stomatologiczne w głosowaniu on-line za pośrednictwem strony www.cede.pl

Głosowanie rozpocznie się 9 czerwca 2018 o godz. 0:00 a zakończy 20 września o godz. 16:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 20 września 2018 r. o godz. 18:00 podczas uroczystości w centralnym punkcie pasażu łączącego pawilony wystawiennicze 7, 7A, 8, 8A.

Jak zgłosić produkt do konkursu?

Produkty bedzie można zgłaszać od 1 marca 2018 korzystając z formularza on-line dostępnego w Panelu Wystawcy na stronie www.cede.pl.

Uwaga: Formularz zgłoszeniowy  będzie  dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych wystawców, czyli takich, którzy zarezerwowali powierzchnię wystawienniczą oraz dokonali wpłaty i otrzymali potwierdzenie zawierające numer referencyjny.