Konkurs "Gwiazdy CEDE 2018"

statuetkaKonkurs jest kontynuacją plebiscytu internetowego, którego celem jest wyłonienie najlepszych, najciekawszych i najpraktyczniejszych produktów dostępnych na polskim rynku. Udział w konkursie jest bezpłatny zarówno dla zgłaszających jak i głosujących.
Zgłoszone do konkursu produkty zostaną ocenione w następujących kategoriach:
punkt sprzęt stomatologiczny,
punkt materiały stomatologiczne,
punkt profilaktyka stomatologiczna,
punkt IT i edukacja stomatologiczna.
kolko czytaj też na www.cedenews.pl 

Jak zgłosić produkt do konkursu?

Produkt do konkursu może zgłosić każdy zarejestrowany Wystawca lub Współwystawca CEDE 2018 będący producentem lub oficjalnym dystrybutorem zgłaszanego produktu. Zgłaszający może zgłosić po jednym produkcie w każdej z  czterech kategorii. Dopuszczalne jest zgłoszenie wyłącznie jednego Produktu w wybranej kategorii. Produkty można zgłaszać od 1 marca 2018r.  do 30 maja 2018r. korzystając z formularza G dostępnego on-line w Panelu Wystawcy.

button

Uwaga: Formularz zgłoszeniowy  jest  dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych wystawców, czyli takich, którzy zarezerwowali powierzchnię wystawienniczą oraz dokonali wpłaty i otrzymali potwierdzenie zawierające numer referencyjny.

 kolko pobierz regulamin konkursu

Głosowanie i ogłoszenie wyników konkursu

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu on-line za pośrednictwem strony www.cede.pl. Głosowanie rozpocznie się 9 czerwca 2018 o godz. 0:00 a zakończy 20 września o godz. 16:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 20 września 2018 r. o godz. 18:00 podczas uroczystości w centralnym punkcie pasażu łączącego pawilony wystawiennicze 7, 7A, 8, 8A.

kolko zobacz laureatów Gwiazd CEDE 2017

laureaci2017