Koncert Waldemara Malickiego

Waldemar Malicki  wiolonczelistka  Waldemar Malicki

Koncert Waldemara Malickiego "Co tu jest grane?" podczas CEDE 2018

Czwartek 20 września, godz. 17.30
, pasaż pomiędzy pawilonami wystawowymi

Waldemar Malicki - pianista polski. Wszechstronność talentu pozwala mu na niespotykane w świecie zabiegi klawiaturowe. Znany z niezwykle bliskiego kontaktu z publicznością, w zadziwiający sposób łączy wirtuozerię muzyczną i słowną. Humor, zaskoczenie, brak granic wyobraźni i delikatna pikanteria zmieszana ze swoistą elegancją. Nie traci klasy, nie wprowadza polityki, codziennie ćwiczy palce i fanatycznie bawi publiczność w kraju i za granicą.

Pianista wraz z partnerującą mu wiolonczelistką podczas koncertu "Co tu jest grane?" zaprezentują program szybki, dowcipny, nie pozbawiony podskórnej refleksji i bardzo seksowny.

Zabawny dialog pomiędzy pianistą a wiolonczelistką. Artyści bawią się muzyką klasyczną opowiadając o uczuciach, emocjach, miłości, zazdrości oraz codziennym życiu. Program dla miłośników parytetu.

Koncert odbędzie się w pasażu przy pawilonie 7.

17:30 - przed koncertem nastąpi ogłoszenie wyników konkursu Gwiazdy CEDE 2018 oraz wręczenie statuetek laureatom konkursu

Wstęp na koncert jest bezpłatny dla wszystkich uczestników Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologiczych CEDE 2018