CEDE - dlaczego warto tu być?

CEDE więcej niż wystawa

CEDE to idea, która schlebia ambicji, nierozerwalnie łącząc nowoczesną stomatologię z czasem teraźniejszym
CEDE to wystawcy, którzy rozumieją potrzeby branży, pozwalając cieszyć się klientowi każdą dokonaną transakcją
CEDE to wiedza, serwowana w jednym miejscu i czasie, dająca pewność leczenia i przewagę nad konkurencją
CEDE to gwiazdy, które naprawdę błyszczą, w tym Gwiazdy (CEDE), które każdy może mieć w swoim gabinecie
CEDE to spotkania, które budzą uśmiech, w przelotnym uścisku pomiędzy zwiedzaniem a wykładami lub podczas wieczornej integracji
CEDE to atrakcje, które kreują trendy, pozwalając raz na zawsze wykreślić z dentystycznego słownika języka polskiego sformułowanie „jechać na targi”


wystawa warsztaty Gwiazdy_CEDE koncert

 

Dla wystawcy:

27 lat tradycji, doświadczeń i wspólnego zaufania. Zadowolenie wystawców nieustannie jest dla nas priorytetem.

√ to kawał historii polskiej stomatologii, zwierciadło branży, wydarzenie nie tylko prezentujące jej rozwój, ale często ten rozwój determinujące.

√ ciągle nowoczesne pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, gwarantujące komfortową prezentację firmowego portfolio.

unikalne podejście do organizacji wystaw. Nie mamy wątpliwości, że wystawa CEDE może być miejscem skutecznie integrującym świat biznesu i nauki.

poszukiwanie świadomego własnych potrzeb uczestnika. Motywujemy dentystów, higienistki, asystentki, techników i studentów nie tylko do rozwoju, ale także do świadomych i odpowiedzialnych wyborów biznesowych oraz edukacyjnych.

bezkonkurencyjna oferta naukowa w postaci Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. O poziomie i jakości wydarzenia świadczy lista towarzystw, organizacji oraz praktyków zaangażowanych w prace nad programem naukowym. Pracujemy także z wystawcami.

unikalna formuła przekazywania wiedzy o produktach. Fora edukacyjne zlokalizowane w trzech pawilonach, tuż obok stoisk wystawców, to kwintesencja integracji biznesu z nauką. Promujemy także szkolenia na stoiskach.

√ pełna gama dodatkowych możliwości promocji produktów: aplikacja mobilna, reklama wielkoformatowa, plebiscyt Gwiazdy CEDE, portal CEDEnews.pl, reklama w drukach.

√ otwartość na nowe pomysły. Nie zwlekaj zrealizuj swój projekt właśnie z nami!

wystawa wykłady pasaż fortepian