Gwiazdy CEDE 2018 – w oczekiwaniu na głosowanie internautów

Gwiazdy CEDE 2018 – w oczekiwaniu na głosowanie internautów

Od 1 marca rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na drugą edycję internetowego plebiscytu na najpopularniejsze produkty stomatologiczne. 

Jak zgłosić produkt do konkursu?

Produkt do konkursu może zgłosić każdy zarejestrowany Wystawca lub Współwystawca CEDE 2018 będący producentem lub oficjalnym dystrybutorem zgłaszanego produktu. Zgłaszający może zgłosić po jednym produkcie w każdej z  czterech kategorii. Dopuszczalne jest zgłoszenie wyłącznie jednego Produktu w wybranej kategorii. Produkty można zgłaszać od 1 marca 2018r. do 30 maja 2018r. korzystając z formularza G dostępnego on-line w Panelu Wystawcy.

przyciskZgodnie z obietnicą, złożoną podczas ceremonii wręczenia statuetek Gwiazdy CEDE 2017, intensywnie pracujemy nad zmianami, które mają sprawić, że konkurs będzie jeszcze atrakcyjniejszy (tak samo dla wystawców, jak i głosujących) i silniej oddziaływujący na całą branżę stomatologiczną. Już dziś możemy zdradzić, że udoskonaleniu zostanie poddany system rejestracji oraz oddawania głosów, m.in. ulubione produkty będzie można wskazywać wykorzystując dane do logowania do Panelu Uczestnika. Z pewnością nie zmieni się jedno – zwycięzców zaprezentujemy podczas uroczystej Gali i spróbujemy sprawić, aby usłyszała o nich cała branża.

Przypomnijmy, że do rywalizacji w pierwszej edycji plebiscytu, w czterech kategoriach: Sprzęt, Materiały, Profilaktyka oraz Edukacja/IT stanęło 56 produktów, zgłoszonych przez 40 wystawców CEDE 2017. Głosowanie odbywało się wyłącznie za pomocą portalu cedenews.pl, ostatniego dnia – głosować można było również na stoisku konkursu zlokalizowanym w pasażu pomiędzy pawilonami, w których odbywała się wystawa. Ulubione produkty wskazywali przedstawiciele branży dentystycznej: lekarze, technicy, asystentki, higienistki, studenci oraz uczniowie.

Laureaci konkursu otrzymali statuetki Gwiazdy CEDE oraz możliwość prezentacji swoich produktów w Alei Gwiazd.

Zwycięzcy plebiscytu Gwiazdy CEDE 2017

Ergonomiczny zestaw unitu stomatologicznego FEDESA ELECTRA 700  (DENTALHOLDING Sp. z o.o.) – Sprzęt

Endostar E3 Rotary System (Poldent) - Materiały

SEYSSO Oxygen O-Sonic Szczoteczka Soniczna (Shop Dent Wojciech Madej) - Profilaktyka

iBAD (Be Active Dentist) – Edukacja/IT

Zobacz pełne podsumowanie