Certyfikaty

Certyfikaty będzie można pobierać i drukować logując się do swojego konta w systemie rejestracyjnym Kongresu https://panel.cede.pl/visitor/login

Dostępne będą dwa rodzaje certyfikatów:

1. Certyfikat uczestnictwa w Kongresie - dostępny na koncie on-line każdego z zarejestrowanych uczestników Kongresu już w trakcie trwania Kongresu.
Certyfikat będzie można wydrukować równiez w pawilonie 15 (przy stanowisku z kawą) - wystarczy zeskanować kod znajdujący się na identyfikatorze.

2. Certyfikaty uczestnictwa z punktami edukacyjnymi (tylko dla osób, które wykupiły uczestnictwo w Kongresie jako lekarz dentysta lub student / stażysta) - będą dostępne na kontach on-line uczestników Kongresu po 28 września 2018.
Warunkiem koniecznym do wygenerowania takiego certyfikatu jest odbiór identyfikatora kongresowego w Recepcji Kongresu
i zeskanowanie go przy wejściu na wykład.

Osoby, które nie posiadają indywidualnych kont on-line w systemie rejestracyjnym Kongresu (korzystające z formularza zamówienia w wersji pdf) będą miały dostęp do w/w dokumentów oraz do formularza oceny wykładów i wykładowców po wpisaniu na stronie panel.cede.pl/certificates/login numeru swojego identyfikatora (numer pod kodem paskowym).

Ankieta ewaluacyjna
Zależy nam na Państwa opinii o programie Kongresu, która pomoże nam w tworzeniu programu w kolejnych latach. Dlatego też, bardzo prosimy o wypełnienie ankiety oceniającej wykłady i wykładowców. Będzie można ocenić tylko wykład, w którym się uczestniczyło.

Stanowiska z ankietą ewaluacyjną znajdować się będą w pawilonie 15, przy stanowiskach do wydruku certyfikatów.

Po Kongresie oceny wykładów będzie można dokonać logując się na swoim koncie on-line założonym w systemie rejestracyjnym Kongresu.