Certyfikaty

Certyfikaty można pobierać i drukować logując się do swojego konta w systemie rejestracyjnym Kongresu 
https://panel.cede.pl/visitor/login

Dostępne są dwa rodzaje certyfikatów:

1. Certyfikat uczestnictwa w Kongresie - dostępny na koncie on-line każdego z zarejestrowanych uczestników Kongresu.

2. Certyfikaty uczestnictwa z punktami edukacyjnymi (tylko dla osób, które wykupiły uczestnictwo w Kongresie jako lekarz dentysta lub student / stażysta) - dostępny na kontach on-line uczestników. Warunkiem koniecznym do wygenerowania takiego certyfikatu jest odebrany (w Recepcji Kongresu) i zeskanowany przy wejściu na wykład identyfikator kongresowy.

Osoby, które nie posiadają indywidualnych kont on-line w systemie rejestracyjnym Kongresu (korzystające z formularza zamówienia w wersji pdf) mają dostęp do w/w dokumentów oraz do formularza oceny wykładów i wykładowców po wpisaniu na stronie panel.cede.pl/certificates/login numeru swojego identyfikatora (numer pod kodem paskowym).

Ankieta ewaluacyjna
Zależy nam na Państwa opinii o programie Kongresu, która pomoże nam w tworzeniu programu w kolejnym roku. Dlatego też, bardzo prosimy o wypełnienie ankiety oceniającej wykłady i wykładowców. Ocenić można tylko wykład, w którym się uczestniczyło.

Oceny wykładów i wykładowców można dokonać logując się na swoim koncie on-line założonym w systemie rejestracyjnym Kongresu.