Gwiazdy CEDE

Już od marca Wystawcy CEDE 2018 będą mogli zgłaszać swoje produkty na konkurs "Gwiazdy CEDE", który zastąpił zasłużone dla branży "Grand Prix CEDE". Pierwsza edycja internetowego konkursu odbyła się na CEDE 2017.

statuetka-2017

Ideą konkursu Gwiazdy CEDE jest wyłonienie najlepszych, najciekawszych, najpraktyczniejszych – w opinii środowiska stomatologicznego – produktów dostępnych na polskim rynku w czterech kategoriach:
punkt SPRZĘT STOMATOLOGICZNY, 
punkt MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE,
punkt PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA,
punkt IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA.

Taka formuła daje producentom i dystrybutorom szansę długofalowej, nawet kilkumiesięcznej promocji produktu. Co najważniejsze, los zwycięzców nie będzie już uzależniony wyłącznie od jury – ulubione produkty wskażą stomatolodzy, technicy, higienistki czy asystentki.
Udział w konkursie (dla zgłaszających i głosujących) Gwiazdy CEDE jest bezpłatny. Producent lub dystrybutor – zarejestrowany Wystawca CEDE 2018, może zgłosić maksymalnie jeden produkt w jednej kategorii. Zgłoszenia produktów będą się odbywały online, poprzez Panel Wystawcy od 1 marca do 30 maja. Głos będzie można oddać wyłącznie po zalogowaniu /zarejestrowaniu się na www.cede.pl. Uczestnicy będą mogli oddać jeden głos w jednej tylko kategorii lub oddać po jednym głosie w każdej z kategorii. System umożliwia wyłącznie jednokrotne wskazanie faworyta.
Głosowanie rozpocznie się 9 czerwca i zakończy dopiero pod koniec pierwszego dnia CEDE - 20 września 2018gwiazdy

Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 20 września 2018 r. o godz. 18.00 podczas uroczystości w pasażu pomiędzy pawilonami. Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w poszczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Dodatkowo, zwycięskie produkty będą zaprezentowane 21 i 22 września (2 i 3 dzień CEDE 2018) w specjalnie oznaczonej strefie w pasażu pomiędzy pawilonami 7, 7A, 8, 8A. 
Szczegóły konkursu dostępne w regulaminie (pobierz)
Jak zgłosić produkt do konkursu?
Produkty można zgłaszać wyłącznie korzystając z formularza on-line dostępnego w Panelu Wystawcy na stronie www.cede.pl (zakładka: Wystawcy / Panel Wystawcy).

GWIAZDY CEDE 2017
W kategorii:

SPRZĘT STOMATOLOGICZNY nagrodę otrzymała firma: 
DENTALHOLDING za Ergonomiczny zestaw unitu stomatologicznego FEDESA ELECTRA 700

dentalholdingdyplom_sprzet

 

MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE nagrodę otrzymała firma: 
POLDENT za Endostar E3 Rotary System

poldentdyplom-materialy

 

PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA nagrodę otrzymała firma: 
SHOP DENT za SEYSSO Oxygen O-Sonic Szczoteczka Soniczna

shop-dentdyplom-profilaktyka

 

IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA nagrodę otrzymała firma:
BE ACTIVE DENTIST za iBAD – Instytut Be Active Dentist

baddyplom-it-edu