Wykłady Wystawców - fora tematyczne

Podczas CEDE 2018 sale wykładowe na antresoli pawilonu 7 nie będą wynajmowane wystawcom, będą natomiast służyły jako sale warsztatowe Kongresu.

FORA TEMATYCZNE W PAWILONACH
Wierząc, że tylko właściwa wiedza pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości technologicznych urządzeń i materiałów chcemy, aby od 2018 r. wszystkie szkolenia firmowe były otwarte dla zwiedzających wystawę. W trzech z czerech pawilonów planujemy zbudować częściowo zamknięte przestrzenie edukacyjne, z zapleczem multimedialnym i kilkudziesięcioma miejscami siedzącymi, w których prezentowane będą 30-minutowe wykłady wyłącznie zarejestrowanych Wystawców CEDE 2018.
»Czytaj też na www.cedenews.pl«

Fora zostaną podzielone tematycznie:

punkt  Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 - Pawilon 8A

Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0  map

Projekt ma za zadanie przybliżyć uczestnikom branży dentystycznej najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w klinikach stomatologicznych, przede wszystkim urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Stomatologia 3.0 przeniesie uczestników wykładów w przyszłość stomatologii, udowadniając jednocześnie, że ta przyszłość jest już na wyciągnięcie ręki. W ślad za programem szkoleń, poprzez kanały informacyjne CEDE, szczególnie portal www.cedenews.pl, będziemy edukować uczestników CEDE 2018 w zakresie nowoczesnych technologii oraz promować te najlepsze na długo przed rozpoczęciem wystawy


punkt  Dental Club – Pawilon 7

Dental Club map

to nazwa programu edukacyjnego, który pragniemy realizować w pawilonie 7 – „stomatologia analogowa”. Jest w nim miejsce na wykłady poświęcone wszelkim aspektom stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyki, diagnostyki czy stomatologii estetycznej. To miejsce, w którym wykładowcy związani z wystawcami będą mogli przekazać praktyczną wiedzę w zakresie konkretnych materiałów, narzędzi, instrumentów, programów czy procedur.


punkt  Business Dental Forum - Pawilon 7A

Business Dental Forum 7a 

to miejsce, w którym wykładowcy przekażą cenną i praktyczną wiedzę z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media. Business Dental Club otworzy oczy uczestników wykładów na nowe formy promocji usług, rozprawi się z największymi problemami natury prawnej, nauczy jak budować przewagę konkurencyjną gabinetu.  

Wykłady będą się odbywały w godzinach 10:00 – 17:30. Przerwy nie są przewidziane.  Tłumaczenie nie jest przewidziane. Wykłady mogą się powtarzać. Wchodzący będą skanowani.

Program wykładów będzie podlegał zatwierdzeniu przez Radę Naukową Kongresu.

Program wykładów będzie umieszczony:
 - przed CEDE: na www.cede.pl w zakładce Wystawa; w broszurze Zaplanuj swój pobyt na CEDE 2018 (druk koniec sierpnia 2018), w aplikacji mobilnej CEDE;
-  na miejscu: na tablicach przy poszczególnych strefach oraz w formie oddzielnej broszury rozdawanej przy wejściach na wystawę.


Zasady i cennik korzystania z forów tematycznych - »zobacz regulamin«

Rezerwacji należy dokonywać on-line wypełniając formularz S w »Panelu Wystawcy«

przycisk

 

Wystawców zainteresownanych ofertą sponsoringu poszczególnych stref prosimy o kontakt e-mailowy: cede@cede.pl