Nowy numer magazynu CEDEnews

Nowy numer magazynu CEDEnews

W najnowszym numerze odsłaniamy większość niespodzianek, które szykujemy dla uczestników CEDE 2018 (20-22 września).  

- W tym wydaniu postawiliśmy na przekaz, który pozwoli zrozumieć, że CEDE to więcej niż wystawa. To wydarzenie, które stawia sobie zdecydowanie ambitniejsze cele. To biznes, który rozumie potrzeby branży, to wiedza, która daje przewagę, to atrakcje, które kreują trendy - podkreślają wydawcy.

Na łamach nowego numeru zamieszczono wstępne informacje o programie naukowym 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, który będzie towarzyszył CEDE.

- Coraz więcej podmiotów jest zainteresowanych projektem, będąc przekonanym, że CEDE jest właściwym miejscem na integrację nauki z biznesem. Dzięki „silnej drużynie” możemy tworzyć merytorycznie atrakcyjny program dla lekarzy ogólnie praktykujących, specjalistów czy asystentek i higienistek – tłumaczy prof. Marzena Dominiak, Przewodnicząca Rady Naukowej Kongresu, Prezydent PTS.

CEDEnews_2018Istotną część CEDEnews stanowią materiały promujące sesję „Naukowy Zawrót Głowy” dedykowaną z jednej strony – autorom najciekawszych prac studenckich, doktorskich i habilitacyjnych, z drugiej – wszystkim zainteresowanym naukowymi nowościami. Do uczestnictwa w sesji zachęcają m.in. laureaci pierwszej edycji.

W gazecie informujemy również o planowanych szkoleniach firmowych – nowości CEDE 2018. Będą bezpłatne, a lokalizacja prelekcji będzie ściśle nawiązywać do idei integracji nauki z biznesem, która towarzyszy filozofii CEDE.

- To ukłon dla tych, którzy nie korzystają z oferty Kongresu, przyjeżdżają do Poznania głównie po to, aby zobaczyć rynkowe nowości. Tym razem w pakiecie otrzymają również wartościową, praktyczną wiedzę, w zakresie: technologii cyfrowych, materiałów i narzędzi oraz biznesu – tłumaczy Marek Wiktorowski z firmy Exactus.

Na łamach CEDEnews znalazły się także zaproszenia do uczestnictwa w drugiej edycji internetowego plebiscytu Gwiazdy CEDE oraz informacje o turnieju bilardowym dla uczestników imprezy integracyjnej „brejkDENS”.

Wydanie zamyka cykl felietonów, które próbują dać odpowiedź na pytanie „Quo vadis wystawo?”. Wśród autorów są m.in. Mirosław Stańczyk, redaktor naczelny portalu infoDENT24.pl, Małgorzata Niedźwiedzka-Nowak z firmy Poldent oraz dr Anna Kubica-Gemel, znana doskonale użytkownikom portalu cedenews.pl.
             
                    pobierz plik .pdf