Wiedza się opłaca, najbardziej do 4 czerwca

Wiedza się opłaca, najbardziej do 4 czerwca

Tylko do 4 czerwca opłata za uczestnictwo w 2. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2018, 20-22 września) jest niższa.

Wysokość opłaty za uczestnictwo w wykładach Kongresu jest uzależniona od terminu dokonania wpłaty na konto organizatora. Korzystając z preferencyjnej rejestracji uczestnik Kongresu może zaoszczędzić nawet 350 złotych – opłata za trzy dni wykładów do 4 czerwca wynosi 990 pln, po tym terminie będzie rosła.

Zobacz cennik

Opłata kongresowa zawiera: uczestnictwo w wykładach, materiały kongresowe, kawę, herbatę w przerwach pomiędzy wykładami, wstęp na wystawę CEDE 2018 (wszystkie 3 dni niezależnie od wybranej opcji opłaty kongresowej), także bezpłatny przejazd środkami komunikacji miejskiej ZTM w dniach 19-22 września 2018.

Przypominamy również o programie warsztatów. można wziąć w nich udział – bez rejestracji na Kongres, jednakże po złożeniu opłaty (ceny od 50 do 700 pln). Wyjątek stanowi oferta dla higienistek i asystentek, które aby zarejestrować się na praktyczne zajęcia powinny wykupić uczestnictwo w III Ogólnopolskim Zjeździe Higienistek i Asystentek „Zawód higienistki i asystentki wart POZNania”.

Czytaj także: Na warsztaty!

Warto zapoznać się także z agendą szkoleń bezpłatnych. W tym roku są to: szkolenia firmowe, sympozja satelitarne Chema-Eletromet i Pierre Fabre oraz sesja „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”.