Wiedza się opłaca, najbardziej do 4 czerwca

Wiedza się opłaca, najbardziej do 4 czerwca

Tylko do 4 czerwca opłata za uczestnictwo w 2. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2018, 20-22 września) jest niższa.

Wysokość opłaty za uczestnictwo w wykładach Kongresu jest uzależniona od terminu dokonania wpłaty na konto organizatora. Korzystając z preferencyjnej rejestracji uczestnik Kongresu może zaoszczędzić nawet 350 złotych – opłata za trzy dni wykładów do 4 czerwca wynosi 990 pln, po tym terminie będzie rosła.

Zobacz cennik

Opłata kongresowa zawiera: uczestnictwo w wykładach, materiały kongresowe, kawę, herbatę w przerwach pomiędzy wykładami, wstęp na wystawę CEDE 2018 (wszystkie 3 dni niezależnie od wybranej opcji opłaty kongresowej), także bezpłatny przejazd środkami komunikacji miejskiej ZTM w dniach 19-22 września 2018.

Przypominamy również o programie warsztatów. można wziąć w nich udział – bez rejestracji na Kongres, jednakże po złożeniu opłaty (ceny od 50 do 700 pln). Wyjątek stanowi oferta dla higienistek i asystentek, które aby zarejestrować się na praktyczne zajęcia powinny wykupić uczestnictwo w III Ogólnopolskim Zjeździe Higienistek i Asystentek „Zawód higienistki i asystentki wart POZNania”.

Czytaj także: Na warsztaty!

Warto zapoznać się także z agendą szkoleń bezpłatnych. W tym roku są to: szkolenia firmowe, sympozja satelitarne Chema-Eletromet i Pierre Fabre oraz sesja „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”.

CEDE TOP 10! CEDE TOP 10! Niezwykle trudno, z tak dużego projektu jakim jest 27. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych (20-22 września, Poznań), wybrać dziesięć najciekawszych wydarzeń, ale spróbujmy. Będzie się działo na stoiskach wystawców Będzie się działo na stoiskach wystawców CEDEnews - serwis informacyjny CEDEnews - serwis informacyjny Rak jamy ustnej: bezpłatne badania dla Poznaniaków podczas CEDE 2018 Rak jamy ustnej: bezpłatne badania dla Poznaniaków podczas CEDE 2018 Nowy numer CEDEnews Nowy numer CEDEnews Odliczanie do CEDE 2018 Odliczanie do CEDE 2018 Zobacz aktualny program wykładów i warsztatów kongresowych Zobacz aktualny program wykładów i warsztatów kongresowych 52 produkty w rywalizacji o Gwiazdy CEDE 2018 52 produkty w rywalizacji o Gwiazdy CEDE 2018 Pobierz aplikację mobilną CEDE Pobierz aplikację mobilną CEDE Taki list chce otrzymać każdy dentysta Taki list chce otrzymać każdy dentysta 10 powodów, dla których warto zgłosić produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE” 10 powodów, dla których warto zgłosić produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE” Kongres Unii Stomatologii Polskiej - znajdź różnicę Kongres Unii Stomatologii Polskiej - znajdź różnicę Rejestracja na Kongres krok po kroku Rejestracja na Kongres krok po kroku Ważna rola higienistek i asystentek Ważna rola higienistek i asystentek Rejestracja na 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej  już otwarta ! Rejestracja na 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej już otwarta ! Co będzie hitem 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej? Co będzie hitem 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej? Pod skrzydłami Prezydenta Poznania Pod skrzydłami Prezydenta Poznania Nowy numer magazynu CEDEnews Nowy numer magazynu CEDEnews Ruszyła kampania, która ma zmienić spojrzenie na wizytę u dentysty Ruszyła kampania, która ma zmienić spojrzenie na wizytę u dentysty CEDE 2018 – więcej niż wystawa CEDE 2018 – więcej niż wystawa Gwiazdy CEDE 2018 – w oczekiwaniu na głosowanie internautów Gwiazdy CEDE 2018 – w oczekiwaniu na głosowanie internautów Szkolenia firmowe otwarte dla wszystkich Szkolenia firmowe otwarte dla wszystkich 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej – nowoczesna stomatologia w pigułce 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej – nowoczesna stomatologia w pigułce „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce” – czekamy na autorów prac doktorskich i studenckich „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce” – czekamy na autorów prac doktorskich i studenckich Rejestracja wystawców ruszyła 1 grudnia Rejestracja wystawców ruszyła 1 grudnia Rejestracja uczestników Rejestracja uczestników Poprzednia edycja CEDE Poprzednia edycja CEDE Zobacz, co się działo w czasie CEDE 2017