Fora tematyczne

Fora tematyczne to nowy program wykładów przygotowanych przez firmy Wystawców, który dostępny był bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych odwiedzających wystawę CEDE.

Każde z 3 forów poświęcone było innej tematyce.

punkt Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 - Pawilon 8A »zobacz program«

Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 map

Projekt miał za zadanie przybliżyć uczestnikom branży dentystycznej najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w klinikach stomatologicznych, przede wszystkim urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Stomatologia 3.0 przeniosła uczestników wykładów w przyszłość stomatologii, udowadniając jednocześnie, że ta przyszłość jest już na wyciągnięcie ręki.

Partnerem Cyfrowego Forum – Stomatologia 3.0 była firma:

dentalholding_logo


punkt Dental Club – Pawilon 7 »zobacz program«

Dental Club map

Dental Club to nazwa programu edukacyjnego, w którym wykłady poświęcone były wszelkim aspektom stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyki, diagnostyki czy stomatologii estetycznej. To miejsce, w którym wykładowcy związani z wystawcami mogli przekazać praktyczną wiedzę w zakresie konkretnych materiałów, narzędzi, instrumentów, programów czy procedur.


punkt Business Dental Forum - Pawilon 7A »zobacz program«

Business Dental Forum 7a

To miejsce, w którym wykładowcy przekazali cenną i praktyczną wiedzę z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media. Business Dental Club otworzył oczy uczestników wykładów na nowe formy promocji usług, rozprawił się z największymi problemami natury prawnej, uczył jak budować przewagę konkurencyjną gabinetu.