Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019?

Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019?

Gwiazdy CEDE to jedyny w branży stomatologicznej konkurs, którego jurorami są internauci. Nie wystarczy zatem mieć w swoim portfolio dobry produkt – trzeba jeszcze odpowiednio go wypromować. Czy w tym roku walka o prestiżowe statuetki rozegra się pomiędzy potentatami, a może wszystkich zaskoczą debiutanci?

W dwóch pierwszych edycjach, o osiem statuetek w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz edukacja/IT, rywalizowało ponad 100 produktów zgłoszonych przez kilkudziesięciu wystawców CEDE. Aż trzy z Gwiazd zajmuje dumne miejsce w biurach firmy DentalHolding. Dwa razy, w tej samej kategorii (profilaktyka), zwyciężała firma ShopDent. Po jednym laurze na swoim koncie mają: Kol-Dental, Poldent oraz Be Active Dentist. Czy to zatem rywalizacja dla branżowych liderów?

Czytaj także: Gwiazdy CEDE – internetowy flirt z klientami

- Absolutnie nie. Ten konkurs widział już wiele, szczególnie podczas drugiej edycji, w samej końcówce doszło do znaczących przetasowań w czołówce. To nie jest tak, że na kilka dni przed ceremonią wręczenia nagród mamy przygotowane statuetki i dyplomy z nazwami zwycięzców. Dzięki głosowaniu w specjalnych strefach podczas CEDE, rywalizacja toczy się właściwie do samego końca. Być może duże firmy mają pewien handicap, ale to nie jest reguła. Historia pokazuje, że różnice w liczbie głosów pomiędzy dużymi wystawcami, a tymi mniejszymi, były naprawdę niewielkie. Sukces zależy od promocji - podkreśla Marek Wiktorowski z firmy Exactus.

Należy jednak wyraźnie podkreślić, że promocję na swoje barki bierze również organizator wystawy. Konkurs jako całość, a także poszczególne produkty, promowane są poprzez strony internetowe: www.cede.pl oraz www.cedenews.pl, bezpłatny magazyn CEDEnews (wysyłka do 15 tysięcy osób), mailingi kierowane do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek, informacje prasowe, czy oficjalny fanpage CEDE. I to wszystko zupełnie za darmo, ponieważ udział w konkursie jest bezpłatny.

Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęło się 1 marca. Zobacz więcej na https://www.cede.pl/2019/strefa-wystawcy/konkurs-gwiazdy-cede-2019/.

Leczenie endodontyczne szkodzi? FDI reaguje Leczenie endodontyczne szkodzi? FDI reaguje Światowa Federacja Dentystyczna FDI opublikowała Białą Księgę (tzw. White Paper), w pełni poświęconą procedurom endodontycznym. Czas oraz formuła w jakiej to zrobiono pozwala sądzić, iż jest to zdecydowana reakcja na próby deprecjonowania tej dziedziny stomatologii. >> 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej - festiwal wiedzy opartej na faktach 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej - festiwal wiedzy opartej na faktach Na dobrym festiwalu tłumy gromadzą się nie tylko pod sceną główną, ale również pod tymi mniejszymi. Dobry festiwal pamięta, że nie wszyscy jego uczestnicy muszą podążać za tzw. mainstreamem. Dobry festiwal wie, że każdemu co innego w duszy gra. Taka filozofia jest bliska sercu organizatorom Kongresu Unii Stomatologii Polskiej >> Racjonalna antybiotykoterapia w stomatologii – są wytyczne! Racjonalna antybiotykoterapia w stomatologii – są wytyczne! Wyczekiwane przez wielu, zaktualizowane rekomendacje w zakresie stosowania antybiotyków w stomatologii są już dostępne. Publikacja stanowi efekt prac członków Forum Ekspertów, którzy zebrali się w ramach 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2018) >> Program 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej blisko Program 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej blisko 13 lutego br. w Warszawie odbędzie się spotkanie Rady Naukowej Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2019, 19-21 września, Poznań). Z dużym prawdopodobieństwem, z burzy mózgów ekspertów wyłoni się program trzeciej edycji wydarzenia >> Kiedy standardy racjonalnej antybiotykoterapii w stomatologii? Kiedy standardy racjonalnej antybiotykoterapii w stomatologii? Wyczekiwane przez wielu standardy racjonalnej antybiotykoterapii w stomatologii, które opracowano podczas 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2018), zostaną opublikowane w całości, w najbliższym numerze „Journal of Stomatology” >> CEDE 2019 – metry znikają szybko CEDE 2019 – metry znikają szybko CEDE bliżej Wystawców CEDE bliżej Wystawców 29 przedstawicieli z 21 firm wzięło udział w spotkaniu zapowiadającym 28. edycję Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE (19-21 września 2019 r.), które odbyło się w Warszawie. Spotkanie z Wystawcami CEDE stało się okazją do omówienia szczegółów metamorfozy, którą w ostatnich latach przechodzi projekt >> CEDE 2019 start! CEDE 2019 start! Wraz z uruchomieniem nowej strony internetowej rusza sprzedaż powierzchni dla wystawców CEDE 2019. Organizatorzy zdradzają również zakres tematyczny 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej >> Zaproszenie Zaproszenie CEDE 2018: powiew świeżości - podsumowanie CEDE 2018: powiew świeżości - podsumowanie W historii CEDE nie było edycji, która w sposób wyraźniejszy akcentowałaby integralność stomatologicznego świata biznesu i nauki. Z oferty 200 wystawców oraz ponad 200 wydarzeń edukacyjnych skorzystało blisko 10 tysięcy uczestników z 47 państw. >>