O CEDE

logotyp cede CEDEw Poznaniu – kwintesencja wystawy połączonej z edukacją

logotyp cede  (Central European Dental Exhibition) to wystawa z najdłuższymi tradycjami w Polsce, nieprzerwanie odbywa się od 1991 r. Tylko raz, w 2016 r. ustąpiła miejsca Światowej Wystawie Stomatologicznej FDI, która towarzyszy Kongresom FDI (Światowa Federacja Dentystyczna). Do dziś polska edycja Kongresu uważana jest za organizacyjny wzorzec.

CEDE 2019 to kontynuacja projektu „Więcej niż wystawa”,  który ma zwrócić uwagę na nierozerwalny związek nauki z biznesem.  Wydarzenie sukcesywnie rozbudowywane jest o kolejne elementy mające realny wpływ na rozwój polskiej stomatologii oraz integrujące środowisko.

KUSP logotyp Kongres Unii Stomatologii Polskiej – alternatywa dla niesprawdzonych szkoleńKongres Unii Stomatologii Polskiej

Kongres Unii Stomatologii Polskiej, który od 2017 r. towarzyszy CEDE, różni się od imprez edukacyjnych organizowanych przy wystawach branżowych. Wydarzenie hołduje idei integracji naukowej, a jego program to efekt współpracy najważniejszych towarzystw naukowych w kraju i niezrzeszonych, cenionych, lubianych specjalistów. To gwarantuje uczestnikom, że w Poznaniu nie ma miejsca na prezentowanie wiedzy o wątpliwej jakości. Trzydniowe wydarzenie obfitujące w wykłady i warsztaty (w tym całkowicie bezpłatne) pozwala na pozostanie na bieżąco, ze wszelkimi trendami w stomatologii.

„Kongres to ogromny projekt identyfikujący, to co najlepsze w polskiej stomatologii. Zbudowany jest w oparciu o naukową i biznesową integrację, wspólnotę celów, ale i z poszanowaniem autonomii współorganizatorów – największych towarzystw i organizacji naukowych w kraju. Zapewnia możliwość zdobywania wiedzy zgodnej ze światowymi standardami od rana do wieczora, co istotne – w sposób nowoczesny i przystępny. Wiedza podczas CEDE nie jest zarezerwowana wyłącznie dla specjalistów z bogatym doświadczeniem. CEDE to czas dyskusji o problemach, które objawiają się w tysiącach polskich praktyk ogólnych. Pytania postawione w tytułach wielu paneli są efektem dialogu z lekarzami, higienistkami czy asystentkami i wsłuchaniem się w ich potrzeby.” Prof. Marzena Dominiak Przewodnicząca Rady Naukowej KUSP

Bezpłatne szkolenia firmowe – Przysiądź się i posłuchaj!

Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0Dental ClubBusiness Dental Forum       

Fora tematyczne to program wykładów przygotowanych przez firmy Wystawców, dostępnych bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych odwiedzających wystawę CEDE.

Cyfrowe ForumCyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 to urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały.

Dental Club Dental Club - wykłady/prezentacje poświęcone stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyce, diagnostyce czy stomatologii estetycznej jak również tematyki biznesowej związanej z prowadzeniem gabinetu dentystycznego.

  

logotyp cede  to

 28 lat tradycji, doświadczeń i wspólnego zaufania. Zadowolenie wystawców nieustannie jest dla nas priorytetem.

to kawał historii polskiej stomatologii, zwierciadło branży, wydarzenie nie tylko prezentujące jej rozwój, ale często ten rozwój determinujące.

ciągle nowoczesne pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, gwarantujące komfortową prezentację firmowego portfolio.

 unikalne podejście do organizacji wystaw. Nie mamy wątpliwości, że wystawa CEDE może być miejscem skutecznie integrującym świat biznesu i nauki.

 poszukiwanie świadomego własnych potrzeb uczestnika. Motywujemy dentystów, higienistki, asystentki, techników i studentów nie tylko do rozwoju, ale także do świadomych i odpowiedzialnych wyborów biznesowych oraz edukacyjnych.

 bezkonkurencyjna oferta naukowa w postaci Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. O poziomie i jakości wydarzenia świadczy zarówno program poprzednich edycji, lista towarzystw, organizacji jak i  praktyków zaangażowanych w prace nad programem naukowym.

 unikalna formuła przekazywania wiedzy o produktach. Fora edukacyjne zlokalizowane w trzech pawilonach, tuż obok stoisk wystawców, to kwintesencja integracji biznesu z nauką. Promujemy także szkolenia na stoiskach.

pełna gama dodatkowych możliwości promocji produktów: reklama wielkoformatowa, reklama w drukach, plebiscyt Gwiazdy CEDE, portal CEDEnews

otwartość na nowe pomysły. Nie zwlekaj zrealizuj swój projekt właśnie z nami!

Zamów stoisko      Skontaktuj sięCEDE 2018 - Przeżyjmy to jeszcze raz

CEDE 2018 - Podsumowanie film