Gwiazdy CEDE 2019 - Zwycięzcy

Gwiazdy CEDE 2019 - Zwycięzcy

Liczba głosów: ponad 5039
Liczba głosujących: ponad 3142

Statuetki Gwiazdy CEDE rozdano podczas uroczystej Gali. Nagrodzone produkty goście CEDE mogli podziwiać w Alei Gwiazd.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców konkursu Gwiazdy CEDE 2019, internetowego plebiscytu na ulubione produkty stomatologiczne.

W kategorii:

Gwiazdy CEDE 2019 KOL-DENTAL
icon SPRZĘT STOMATOLOGICZNY nagrodę otrzymała firma:
KOL-DENTAL za Planmeca Creo™ C5


Gwiazdy CEDE 2019 Marrodent
icon MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE nagrodę otrzymała firma:
MARRODENT A Henry Schein Company za Materiał kompozytowy Omnichroma


Oral-B
icon PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA nagrodę otrzymała firma:
Oral-B za Szczoteczkę elektryczną Oral-B Genius X


Gwiazdy CEDE 2019 Happydental
icon IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA nagrodę otrzymała firma:
HAPPYDENTAL za HAPPYDENTAL Academy

 »Zobacz wszystkie zgłoszone produkty«


Zwycięzcy wśród głosujących, którzy wzięli udział w konkursie i odpowiedzieli na pytanie: "Dlaczego zdecydowałaś/-eś się wziąć udział w CEDE 2019?"

Gwiazdy CEDE 2019 - nagrody

Spośród ponad 1000 osób, które wzięły udział w konkursie jury konkursu nagrodziło 14:

icon Voucher na weekendowy pobyt w hotelu Sheraton Poznań - Pani Natalia
"Rok temu, podczas pracy w gabinecie stomatologicznym, wpadła w moje ręce ulotka informująca o Targach CEDE. Mój wzrok przykuło hasło jednej z konferencji, które brzmiało "Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA". To zdanie tak zapadło mi w pamięć, że obiecałam sobie, że rok 2019 będzie tym rokiem, kiedy dziewczyna z Podkarpacia w końcu wyruszy w długą podróż i przekona się na własne oczy czy Targi CEDE warte są "POZNANIA". Mam nadzieję, że tak właśnie się stanie, a mi te Targi zapadną tak w pamięć jak to hasło z ulotki".

icon Voucher na kolację w restauracji Rynek hotelu Sheraton Poznań - Pani Agata
"Uwielbiam to wydarzenie ! Ogromna dawka aktualnej wiedzy, możliwość rozmów i dyskusji z najbardziej cenionymi ekspertamii, odkrywanie najnowszych sprzętów i nowinek technologicznych. To również okazja, niestety często jedyna, do spotkań z innymi kolegami lekarzami z całej Polski. Wykłady i seminaria prowadzone przez najwiekszych znawców w swoich dziedzinach są wielka inspiracją i motywacją do bycia każdego dnia lepszym lekarzem i podnoszenia swoich umiejętności na każdym kroku. Dla mnie jako młodego lekarza dentysty CEDE wyznacza ścieżki i trendy w stomatologii w całej Polsce ale także w Europie, pokazuje, że branża stomatologiczna kwitnie i utwierdza mnie w przekonaniu, że bycie stomatologiem to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać na swojej drodze życia. Łączy on piekno, pasję, prezycję, naukę, technologię. Wszystko oczywiście po to, aby oferować naszym pacjentom najlepsze leczenie z uśmiechem satysfakcji i zadowolenia na twarzy".

icon Wywiad w Infodent24.pl - Pani Agata
"Prowadzimy rodzinny gabinet stomatologiczny gdzie mama i siostra przyjmują jako lekarze dentyści a ja prowadzę naszą praktykę i jestem menadżerem. CEDE to idealne miejsce dla każdej z nas. Na kongresie każda z nas znajdzie coś dla siebie, one z dziedziny stomatologii a ja korzystam z wykładów i seminariów dotyczących wszystkiego co wokół gabinetu. Przyjeżdżamy na CEDE co roku i zawsze mnóstwo z niego wynosimy."

icon Przygotowanie strony internetowej gabinetu przez agencję ewiDENTniepr - Pan Kamil
"W mojej praktyce nie mam zbyt wiele czasu wolnego, więc wybieram jedną imprezę targową w roku. Najlepszą".

icon Voucher na dowolne szkolenie z zarządzania i komunikacji z pacjentem - DentalWay - Pani Joanna
"Wciąż lepszym dentystą chce być, dziś wiedzę zdobywać w mig. By nie straszni mi byli pogromcy endo, by pacjent bezpiecznie mógł się przy mnie czuć Wystarczy tylko 'kierunek Poznań wrzuć'".

icon Voucher na dowolne szkolenie z zarządzania i komunikacji z pacjentem - DentalWay - Pani Wioleta
"C jak czas owocnie spędzony na oglądaniu i dotykaniu
E jak edukacji ogromy nowości i pracy ułatwianiu
D to dentyści i higienistki a także ich cenne doświadczenia
E - endorfiny, zabawa, uściski i na koniec przepiękne wspomnienia. Poznań to wszystko gwarantuje tam stomatologia się świetnie czuje!'".

icon Voucher na dowolne szkolenie z zarządzania i komunikacji z pacjentem - DentalWay - Pan Paweł
"Nieprzerwanie uczestniczę w CEDE już od ponad 10 lat. Najpierw jako student, kiedy zgłębiałem tajniki stomatologii. Obecnie interesuje mnie głównie uczestnictwo w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej. Nieodłącznym elementem są targi stomatologiczne - CEDE od zawsze było największe, co mnie bardzo cieszy. Bardzo pozytywną informacją jest nieustanny rozwój: bardzo wysoki poziom merytoryczny szkoleń, Strefa Testów, Hot Topic oraz od zeszłego roku wytyczne dla stomatologii. Bardzo to wszystko doceniam".

icon Voucher na szkolenie z licówek organizowane przez DentalWay - Pani Karolina
"Chcę wyposażyć nowy gabinet, a CEDE jest doskonałym miejscem żeby przetestować nowinki, rozwiać wątpliwości oraz mile spędzić czas".

icon Voucher na 1,5 godzinną konsultację z Kamilem Kuczewskim (DentalWay) - Pani Grażyna
"Od wielu lat uczestniczę w wystawie CEDE. Na stałe wpisała się do mojego kalendarza. Jeszcze przed wakacjami sprawdzam termin i rezerwuje sobie wolny czas na wyjazd do Poznania. Wcześniej była to Łódź. To już historia, ale przez te lata obserwuję zmiany jakie zachodzą zarówno w stomatologii, jak i w formule wystawy. Kiedyś mówiło się jadę na targii, teraz jest trochę inaczej. Jadę ponieważ chcę być na bieżąco z wszystkimi nowościami w stomatologii,miło spotkać znajomych".

icon Voucher na 1,5 godzinną konsultację z Kamilem Kuczewskim (DentalWay) - Pani Paulina
"Ponieważ to wspaniałe wydarzenie, pomagające w aktualizacji wiedzy, nowinek stomatologicznych oraz doskonała okazja na spotkania ze znajomymi z branży. Dzięki wystawie CEDE mam możliwość uczestnictwa w jednych z największych i najbardziej prestiżowych targów w Polsce. Kongres Unii Stomatologii Polskiej, Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek oraz bezpłatne wykłady i warsztaty dla odwiedząjacych to doskonały pomysł i przedsięwzięcie w którym brałam czynny udział, oraz zamierzam brać w przyszłości. "Strategia naucz się, dotknij, porównaj, kup" okazuje się strzałem w dziesiątkę przy zakupach na CEDE. Nigdy komputer, internet albo telefon nie zastąpią relacji ludzkich. Możliwość wzięcia udziału w projektach - badanie przesiewowe w kierunku nowotworów jamy ustnej czy ogólnopolska kampania „Polska mówi #aaa!” i „Leczymy mleczaki” to unikalny pomysł cieszący się ogromnym powodzeniem. Dziękuję, że istnieje tak wspaniałe wydarzenie jak CEDE :-)".

icon Voucher na 1,5 godzinną konsultację z Kamilem Kuczewskim (DentalWay) - Pan Marek
"Bo uczestniczę w tym wydarzeniu od 15 lat i szukam nadal nowych technik i narzędzi pracy :) Mam tam też zawsze szanse na spotkanie znajomych ze studiów i ze specjalizacji a także dlatego, że lubię Poznań :)".

icon Książka „Stomatologiczny taktyk negocjacyjny”– dr n med. Hubert Gołąbek - Pani Joanna
"Nigdy nie byłam, miałam przerwę w życiu stomatologicznym (urodziłam bliźniaki ;)) a gdzie jak nie tu zacząć dalej się rozwijać????? :)"

icon Książka „Stomatologiczny taktyk negocjacyjny”– dr n med. Hubert Gołąbek - Pani Barbara
"Od pierwszego CEDE biorę udział w szkoleniach i zwiedzam wystawę,więc w tym roku też będę."

icon Książka „Stomatologiczny taktyk negocjacyjny”– dr n med. Hubert Gołąbek - Pani Barbara
"Biorę udział w kazdym Cede od początku, nie opuściłam żadnej imprezy Cede, dlatego muszę być na Cede 2019 !!!! to jest super impreza i każdy dentysta, który kocha swoją pracę i chce być w niej doskonały powinien w niej uczestniczyć".

 

 

CEDE w dobie koronawirusa: wirtualne targi i powrót do Łodzi! CEDE w dobie koronawirusa: wirtualne targi i powrót do Łodzi! We wrześniu wirtualne targi stomatologiczne, a w dniach 3-5 grudnia, tradycyjne w Łodzi - to nowy plan organizatorów Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE na czas ekonomicznego spowolnienia branży >> CEDE 2020 - Do zobaczenia we wrześniu CEDE 2020 - Do zobaczenia we wrześniu Na kolejną już, 29 edycję Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE zapraszamy w dniach 24-26 września 2020. Rejestracja wystawców będzie możliwa od połowy grudnia 2019 r. Dr Gerhard Seeberger w Polsce - podsumowanie wizyty Dr Gerhard Seeberger w Polsce - podsumowanie wizyty Zapraszamy do lektury podsumowania wizyty w Polsce doktora Gerharda Seebergera, prezydenta Światowej Federacji Dentystycznej. Bardzo interesujące reminiscencje z uczestnictwa szefa FDI w CEDE 2019, 3. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej i sesji poświęconej leczeniu endodontycznemu, spisał dr n. med. Hubert Gołąbek. >> Prezydent FDI, Dr Gerhard Seeberger na Kongresie Unii Stomatologii Polskiej Prezydent FDI, Dr Gerhard Seeberger na Kongresie Unii Stomatologii Polskiej W trakcie 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej odbyło się spotkanie Prof. Marzeny Dominiak, Przewodniczącej Rady Naukowej Kongresu oraz Dr Gerharda Seebergera, Prezydenta Światowej Federacji Dentystycznej FDI, z sekretarzem stanu w Ministerstwie Zdrowia prof. Tomaszem Grodzkim >> CEDE 2019 jak puzzle - podsumowanie CEDE 2019 jak puzzle - podsumowanie CEDE 2019 to już historia. – W ramach wydarzenia zrealizowano kilkanaście unikalnych projektów. Po raz kolejny udowodniliśmy, że CEDE to więcej niż wystawa. Najwięcej zyskali, ci którzy w całość złożyli wszystkie elementy układanki – przekonują organizatorzy >> Naukowy Zawrót Głowy - zwycięzcy Naukowy Zawrót Głowy - zwycięzcy Podczas tegorocznej edycji sesji Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce ponownie zaprezentowano najciekawsze prace studenckie z ostatnich lat >> Aktywności na stoiskach wystawców Aktywności na stoiskach wystawców Chcesz wziąć udział w ciekawych inicjatywach, szkoleniach, pokazach, konkursach czy prezentacjach, które zaplanowali wystawcy CEDE 2019? Wejdź na stronę i zobacz Aktywności >> Dr Gerhard Seeberger prezydentem FDI. Wkrótce przyleci do Polski Dr Gerhard Seeberger prezydentem FDI. Wkrótce przyleci do Polski Światowa Federacja Dentystyczna FDI ma nowego szefa. Od 5 września oficjalnie jest nim dr Gerhard Seeberger. Prezydent największej na świecie organizacji stomatologicznej już niebawem będzie gościem specjalnym 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2019, 19-21 września). W agendzie wizyty zaplanowano również spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia >> „Zaplanuj CEDE” już w skrzynkach pocztowych „Zaplanuj CEDE” już w skrzynkach pocztowych Do pierwszych odbiorców listonosze w całym kraju dostarczyli praktyczny poradnik „Zaplanuj swój pobyt na CEDE” >> Dentoexpress na CEDE 2019 Dentoexpress na CEDE 2019 Na CEDE 2019 odbędzie się gra terenowa Dentoexpress. Odbierz swoją mapę gry na stoisku Dentonetu (pasaż, stoisko P4) i pomóż koziołkom odzyskać uzębienie aby mogły schrupać pyszne rogale świętomarcińskie! >> Debata o zawodzie higienistki Debata o zawodzie higienistki Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w anonimowym badaniu ankietowym, którego wyniki będą stanowić punkt wyjścia do dyskusji o przyszłości zawodu „higienistka stomatologiczna” w Polsce, zaplanowanej podczas najbliższej edycji CEDE (19-21 września) >> Gerhard Seeberger gościem specjalnym 3. KUSP! Gerhard Seeberger gościem specjalnym 3. KUSP! Dr Gerhard Seeberger, który za kilka tygodni przejmie prezydenturę Światowej Federacji Dentystycznej FDI, będzie gościem specjalnym 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2019, 19-21 września) >> Głosowanie na Gwiazdy CEDE 2019 trwa! Głosowanie na Gwiazdy CEDE 2019 trwa! 38 produktów zgłosili tegoroczni wystawcy do rywalizacji o cztery statuetki Gwiazd CEDE 2019. Głosowanie potrwa do 19 września, do godziny 16:00. Wyboru w czterech kategoriach: Sprzęt, Materiały, Profilaktyka oraz Edukacja/IT, dokonują internauci (zarejestrowani/zalogowani) poprzez panel na stronie www.cede.pl.>> Naukowy Zawrót Głowy - laureaci na praktykach Naukowy Zawrót Głowy - laureaci na praktykach Udział w sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce” ma sens. Przekonali się o tym lek. dent. Marcin Olek i lek. dent. Bartłomiej Kubaszek, którzy w nagrodę za laur w studenckiej części projektu, odbyli tygodniowe praktyki w Maestria Digital Dental and Face Clinic w Warszawie >> Informator CEDE/KUSP Informator CEDE/KUSP Do ponad 15 tysięcy osób wysłaliśmy Informator CEDE 2019 wraz z programem 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Dla tych, którzy nie znaleźli go w swojej skrzynce na listy mamy wersję internetową >> Zwolnij higienistkę…na Zjazd. To się zwróci! Zwolnij higienistkę…na Zjazd. To się zwróci! Chcą się rozwijać i być ważnymi członkami zespołu stomatologicznego, dlatego polskie higienistki i asystentki szykują się do IV Ogólnopolskiego Zjazdu Higienistek i Asystentek Stomatologicznych, który odbędzie się w ramach CEDE 2019 (19-21 września) >> 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej – rejestracja otwarta 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej – rejestracja otwarta Stomatolodzy, higienistki, asystentki oraz technicy mogą zapisywać się na trzecią edycję Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, towarzyszącego Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE 2019 (Poznań, 19-21 września). - Mamy najbardziej praktyczny program naukowy dla stomatologów ogólnych, a obok świetną wystawę. Czy można chcieć więcej? - pytają organizatorzy >> Nowy numer magazynu CEDEnews! Nowy numer magazynu CEDEnews! Nowy numer magazynu CEDEnews już jest! Czytelnicy znajdą w nim m.in.: wiele tekstów przedstawiających ideę tegorocznego wydarzenia, poznają zakres tematyczny programu naukowego 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, a także przeczytają, co dobrego słychać u niektórych wystawców >> IV Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek – rejestracja otwarta IV Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek – rejestracja otwarta Ruszyły zapisy na czwartą edycję Ogólnopolskiego Zjazdu Higienistek i Asystentek, który będzie ważnym elementem 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2019, 19-21 września). W programie wydarzenia znalazło się miejsce na wykłady, praktyczne warsztaty, a także debatę „Higienistka – najlepsza inwestycja stomatologa?” >> Andrzej Poniedzielski gwiazdą CEDE 2019 Andrzej Poniedzielski gwiazdą CEDE 2019 Inteligentna satyra, humor, piosenki w tematyce związanej z branżą, ale przede wszystkim o kobiecie, mężczyźnie, relacjach między nimi, o szczęściu. Doskonała zabawa – tak w dużym skrócie można opisać każdy koncert Andrzeja Poniedzielskiego. Specjalnie dla uczestników CEDE 2019 zaprosiliśmy go do Poznania >> Kim są antykanałowcy? (VIDEO) Kim są antykanałowcy? (VIDEO) Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dwóch materiałów wideo (jeden na końcu oryginalnego tekstu) przygotowanych przez redakcję Dzień Dobry TVN. Tematem reportażu oraz rozmowy jest tzw. ruch antyendodontyczny, który stworzył się na świecie po emisji filmu „Root Cause” (Netflix). Teorie antykanałowców w materiale DDTVN obalają m.in. prof. Marzena Dominiak, dr n. med. Katarzyna Brus-Sawczuk oraz socjolog Tomasz Sobierajski >> Naukowy Zawrót Głowy - Młodość nie ma kompleksów Naukowy Zawrót Głowy - Młodość nie ma kompleksów Sesja „Naukowy Zawrót Głowy”, dedykowana studentom stomatologii, doktorantom oraz habilitantom to przykład na pierwszy w branży stomatologicznej headhunting naukowy >> CEDE 2019: wcześniej, czyli taniej CEDE 2019: wcześniej, czyli taniej Na pół roku przed CEDE 2019 (19-21 września) wystawcy z Polski oraz zagranicy zarezerwowali 60 proc. przygotowanej powierzchni targowej. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili powinni pamiętać, że tylko do 31 marca mogą zrobić to na preferencyjnych warunkach. Wystawcom, którzy decyzję o udziale w CEDE 2019 odkładają na później przypominamy, że zamówienia złożone przed 31 marca 2019 r. upoważniają do skorzystania z preferencyjnej stawki opłaty rejestracyjnej. Udział w wystawie potwierdziło już ponad 100 firm. Każdego dnia aktualizowana jest lista wystawców oraz plan pawilonów dostępne na stronie www.cede.pl. Leczenie endodontyczne szkodzi? FDI reaguje Leczenie endodontyczne szkodzi? FDI reaguje Światowa Federacja Dentystyczna FDI opublikowała Białą Księgę (tzw. White Paper), w pełni poświęconą procedurom endodontycznym. Czas oraz formuła w jakiej to zrobiono pozwala sądzić, iż jest to zdecydowana reakcja na próby deprecjonowania tej dziedziny stomatologii. >> Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019? Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019? Gwiazdy CEDE to jedyny w branży stomatologicznej konkurs, którego jurorami są internauci. Nie wystarczy zatem mieć w swoim portfolio dobry produkt – trzeba jeszcze odpowiednio go wypromować. Czy w tym roku walka o prestiżowe statuetki rozegra się pomiędzy potentatami, a może wszystkich zaskoczą debiutanci? 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej - festiwal wiedzy opartej na faktach 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej - festiwal wiedzy opartej na faktach Na dobrym festiwalu tłumy gromadzą się nie tylko pod sceną główną, ale również pod tymi mniejszymi. Dobry festiwal pamięta, że nie wszyscy jego uczestnicy muszą podążać za tzw. mainstreamem. Dobry festiwal wie, że każdemu co innego w duszy gra. Taka filozofia jest bliska sercu organizatorom Kongresu Unii Stomatologii Polskiej >> Racjonalna antybiotykoterapia w stomatologii – są wytyczne! Racjonalna antybiotykoterapia w stomatologii – są wytyczne! Wyczekiwane przez wielu, zaktualizowane rekomendacje w zakresie stosowania antybiotyków w stomatologii są już dostępne. Publikacja stanowi efekt prac członków Forum Ekspertów, którzy zebrali się w ramach 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2018) >> Program 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej blisko Program 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej blisko 13 lutego br. w Warszawie odbędzie się spotkanie Rady Naukowej Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2019, 19-21 września, Poznań). Z dużym prawdopodobieństwem, z burzy mózgów ekspertów wyłoni się program trzeciej edycji wydarzenia >> Kiedy standardy racjonalnej antybiotykoterapii w stomatologii? Kiedy standardy racjonalnej antybiotykoterapii w stomatologii? Wyczekiwane przez wielu standardy racjonalnej antybiotykoterapii w stomatologii, które opracowano podczas 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2018), zostaną opublikowane w całości, w najbliższym numerze „Journal of Stomatology” >> CEDE 2019 – metry znikają szybko CEDE 2019 – metry znikają szybko CEDE bliżej Wystawców CEDE bliżej Wystawców 29 przedstawicieli z 21 firm wzięło udział w spotkaniu zapowiadającym 28. edycję Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE (19-21 września 2019 r.), które odbyło się w Warszawie. Spotkanie z Wystawcami CEDE stało się okazją do omówienia szczegółów metamorfozy, którą w ostatnich latach przechodzi projekt >> CEDE 2019 start! CEDE 2019 start! Wraz z uruchomieniem nowej strony internetowej rusza sprzedaż powierzchni dla wystawców CEDE 2019. Organizatorzy zdradzają również zakres tematyczny 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej >> Zaproszenie Zaproszenie