Fora edukacyjne

 Szukasz nowej formy komunikacji z uczestnikami CEDE?

                      Chcesz opowiedzieć im o swoim produkcie lub usłudze?

Chcesz mieć gwarancję frekwencji na wykładzie?

                       Skorzystaj z oferty Forów Edukacyjnych CEDE 2019! Tak robi się na całym świecie!

fora

fora tematyczne oferta
     
          »zobacz ofertę«
FORA EDUKACYJNE CEDE 2019 to:
  unikalna możliwość prezentacji produktu/usługi uczestnikom wystawy;  jasna informacja o uczestnikach prezentacji – wszyscy są skanowani przez personel CEDE; pewne grono odbiorców prezentacji (w 2018 r. prezentacji w forach wysłuchało blisko 1000 osób);
 nowoczesna zabudowa wyposażona w multimedia pozwalające na skuteczną prezentację;
 dynamiczna formuła edukacji produktowej wzorowana na największych wydarzeniach branżowych na świecie;
 formuła „Przysiądź się – posłuchaj” – uczestnictwo w forach jest bezpłatne dla słuchaczy, nie ma rejestracji;
  promocja w ramach komunikacji zewnętrznej CEDE 2019 (strona internetowa, portal CEDEnews.pl, magazyn CEDEnews, media społecznościowe, materiały drukowane, plansze informacyjne).

FORA EDUKACYJNE CEDE 2019 to nic innego jak krótkie, 30-minutowe prezentacje produktów lub usług. Są promowane w oficjalnych kanałach komunikacji Organizatora i bezpłatne dla uczestników.
Pierwsza edycja edukacji w formule „Przysiądź się – posłuchaj” była strzałem w „10”. Z oferty wystawców w sumie skorzystało blisko 1000 osób.

Jak to działa?
   Wybierasz jedno z dwóch forów: Stomatologia 3.0 lub Dental Club. Pierwsze dedykowane jest dla wystawców, którzy pragną zaprezentować nowoczesne, unikalne technologie dentystyczne oraz ich zastosowanie. Drugie forum, to misz-masz stomatologii tradycyjnej w najlepszym wydaniu. Każdy dobry temat jest…dobry!
  FORA zlokalizowane są w pawilonach, w których odbywa się wystawa. Kto wie, być może tuż obok Twojego stoiska? Takie usytuowanie projektu sprawia, że z edukacji korzystają również przypadkowi goście CEDE, zainteresowani proponowaną tematyką. To się sprawdza – wiemy to z doświadczenia.
  Rezerwujesz tzw. „czas prezentacji”. Pamiętaj, wykładowca ma zaledwie 30 minut na zaciekawienie słuchaczy. Możesz powtórzyć wykład, ale nie tuż po sobie.
 Organizator CEDE promuje Twoją prezentację. Informacja o agendzie FORÓW EDUKACYJNYCH znajdzie się na oficjalnej stronie cede.pl, na portalu cedenews.pl, w drukowanym magazynie CEDEnews, w mediach społecznościowych CEDE oraz przedwystawowych materiałach typu ulotki oraz katalogi. Przed każdym z forów ustawiona jest przejrzysta tablica z agendą prezentacji.
  W ramach współpracy otrzymujesz bazę uczestników Twojego wykładu. Każdy z nich jest skanowany elektronicznie.

  To za mało? Zawsze możesz zostać SPONSOREM FORUM! Wtedy logotyp Twojej firmy zostanie umieszczony na ścianach okalających FORUM oraz w materiałach promocyjnych. Zapytaj o szczegóły Organizatorów.
 
Oferta wynajmu czasu wykładowego w forach tematycznych jest dostępna wyłącznie dla wystawców CEDE 2019.

Fora zostaną podzielone tematycznie:Projekt ma za zadanie przybliżyć uczestnikom branży dentystycznej najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w klinikach stomatologicznych, przede wszystkim urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Stomatologia 3.0 przeniesie uczestników wykładów w przyszłość stomatologii, udowadniając jednocześnie, że ta przyszłość jest już na wyciągnięcie ręki. W ślad za programem szkoleń, poprzez kanały informacyjne CEDE, szczególnie portal www.cedenews.pl, będziemy edukować uczestników CEDE 2019 w zakresie nowoczesnych technologii oraz promować te najlepsze na długo przed rozpoczęciem wystawy.

 

 

to nazwa programu edukacyjnego, który pragniemy realizować w pawilonie 7. Jest w nim miejsce na wykłady poświęcone wszelkim aspektom stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyki, diagnostyki, stomatologii estetycznej jak również tematyki biznesowej związanej z prowadzeniem gabinetu dentystycznego. To miejsce, w którym wykładowcy związani z wystawcami będą mogli przekazać praktyczną wiedzę w zakresie konkretnych materiałów, narzędzi, instrumentów, programów czy procedur.

Wykłady będą się odbywały w godzinach 10:00 – 17:30. Przerwy nie są przewidziane.  Tłumaczenie nie jest przewidziane. Wykłady mogą się powtarzać. Wchodzący będą skanowani.

Program wykładów będzie podlegał zatwierdzeniu przez Radę Naukową Kongresu.

Program wykładów będzie umieszczony:
 - przed CEDE: na www.cede.pl w zakładce Wystawa; w broszurze Zaplanuj swój pobyt na CEDE 2019 (druk koniec sierpnia 2019)
-  na miejscu: na tablicach przy poszczególnych strefach oraz w formie oddzielnej broszury rozdawanej przy wejściach na wystawę.


Zasady i cennik korzystania z forów tematycznych - »zobacz regulamin«

Rezerwacji należy dokonywać on-line wypełniając formularz S w »Panelu Wystawcy«

przycisk

 Wystawców zainteresownanych ofertą sponsoringu poszczególnych stref prosimy o kontakt e-mailowy: cede@cede.pl