Gwiazdy CEDE 2019 - zwycięzcy

Gwiazdy CEDE 2019 zwycięzcy

Zobacz wszystkie zgłoszone produkty

Liczba głosów: ponad 5039
Liczba głosujących: ponad 3142

Statuetki Gwiazdy CEDE rozdano podczas uroczystej Gali. Nagrodzone produkty goście CEDE mogli podziwiać w Alei Gwiazd.
Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców konkursu Gwiazdy CEDE 2019, internetowego plebiscytu na ulubione produkty stomatologiczne.

W kategorii:

Gwiazdy CEDE 2019 KOL-DENTAL

icon SPRZĘT STOMATOLOGICZNY nagrodę otrzymała firma:
KOL-DENTAL za Planmeca Creo™ C5


Gwiazdy CEDE 2019 Marrodent

icon MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE nagrodę otrzymała firma:
MARRODENT A Henry Schein Company za Materiał kompozytowy Omnichroma


Oral-B

icon PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA nagrodę otrzymała firma:
Oral-B za Szczoteczkę elektryczną Oral-B Genius X


Gwiazdy CEDE 2019 Happydental

icon IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA nagrodę otrzymała firma:
HAPPYDENTAL za HAPPYDENTAL Academy

Zwycięzcy wśród głosujących, którzy wzięli udział w konkursie i odpowiedzieli na pytanie: "Dlaczego zdecydowałaś/-eś się wziąć udział w CEDE 2019?"

Gwiazdy CEDE 2019 - nagrody

Spośród ponad 1000 osób, które wzięły udział w konkursie jury konkursu nagrodziło 14:

icon Voucher na weekendowy pobyt w hotelu Sheraton Poznań - Pani Natalia
"Rok temu, podczas pracy w gabinecie stomatologicznym, wpadła w moje ręce ulotka informująca o Targach CEDE. Mój wzrok przykuło hasło jednej z konferencji, które brzmiało "Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA". To zdanie tak zapadło mi w pamięć, że obiecałam sobie, że rok 2019 będzie tym rokiem, kiedy dziewczyna z Podkarpacia w końcu wyruszy w długą podróż i przekona się na własne oczy czy Targi CEDE warte są "POZNANIA". Mam nadzieję, że tak właśnie się stanie, a mi te Targi zapadną tak w pamięć jak to hasło z ulotki".

icon  Voucher na kolację w restauracji Rynek hotelu Sheraton Poznań - Pani Agata
"Uwielbiam to wydarzenie ! Ogromna dawka aktualnej wiedzy, możliwość rozmów i dyskusji z najbardziej cenionymi ekspertamii, odkrywanie najnowszych sprzętów i nowinek technologicznych. To również okazja, niestety często jedyna, do spotkań z innymi kolegami lekarzami z całej Polski. Wykłady i seminaria prowadzone przez najwiekszych znawców w swoich dziedzinach są wielka inspiracją i motywacją do bycia każdego dnia lepszym lekarzem i podnoszenia swoich umiejętności na każdym kroku. Dla mnie jako młodego lekarza dentysty CEDE wyznacza ścieżki i trendy w stomatologii w całej Polsce ale także w Europie, pokazuje, że branża stomatologiczna kwitnie i utwierdza mnie w przekonaniu, że bycie stomatologiem to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać na swojej drodze życia. Łączy on piekno, pasję, prezycję, naukę, technologię. Wszystko oczywiście po to, aby oferować naszym pacjentom najlepsze leczenie z uśmiechem satysfakcji i zadowolenia na twarzy".

icon  Wywiad w Infodent24.pl - Pani Agata
"Prowadzimy rodzinny gabinet stomatologiczny gdzie mama i siostra przyjmują jako lekarze dentyści a ja prowadzę naszą praktykę i jestem menadżerem. CEDE to idealne miejsce dla każdej z nas. Na kongresie każda z nas znajdzie coś dla siebie, one z dziedziny stomatologii a ja korzystam z wykładów i seminariów dotyczących wszystkiego co wokół gabinetu. Przyjeżdżamy na CEDE co roku i zawsze mnóstwo z niego wynosimy."

icon  Przygotowanie strony internetowej gabinetu przez agencję ewiDENTniepr - Pan Kamil
"W mojej praktyce nie mam zbyt wiele czasu wolnego, więc wybieram jedną imprezę targową w roku. Najlepszą".

icon Voucher na dowolne szkolenie z zarządzania i komunikacji z pacjentem - DentalWay - Pani Joanna
"Wciąż lepszym dentystą chce być, dziś wiedzę zdobywać w mig. By nie straszni mi byli pogromcy endo, by pacjent bezpiecznie mógł się przy mnie czuć Wystarczy tylko 'kierunek Poznań wrzuć'".

icon Voucher na dowolne szkolenie z zarządzania i komunikacji z pacjentem - DentalWay - Pani Wioleta
"C jak czas owocnie spędzony na oglądaniu i dotykaniu
E jak edukacji ogromy nowości i pracy ułatwianiu
D to dentyści i higienistki a także ich cenne doświadczenia
E - endorfiny, zabawa, uściski i na koniec przepiękne wspomnienia. Poznań to wszystko gwarantuje tam stomatologia się świetnie czuje!'".

icon Voucher na dowolne szkolenie z zarządzania i komunikacji z pacjentem - DentalWay - Pan Paweł
"Nieprzerwanie uczestniczę w CEDE już od ponad 10 lat. Najpierw jako student, kiedy zgłębiałem tajniki stomatologii. Obecnie interesuje mnie głównie uczestnictwo w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej. Nieodłącznym elementem są targi stomatologiczne - CEDE od zawsze było największe, co mnie bardzo cieszy. Bardzo pozytywną informacją jest nieustanny rozwój: bardzo wysoki poziom merytoryczny szkoleń, Strefa Testów, Hot Topic oraz od zeszłego roku wytyczne dla stomatologii. Bardzo to wszystko doceniam".

icon Voucher na szkolenie z licówek organizowane przez DentalWay - Pani Karolina
"Chcę wyposażyć nowy gabinet, a CEDE jest doskonałym miejscem żeby przetestować nowinki, rozwiać wątpliwości oraz mile spędzić czas".

icon Voucher na 1,5 godzinną konsultację z Kamilem Kuczewskim (DentalWay) - Pani Grażyna
"Od wielu lat uczestniczę w wystawie CEDE. Na stałe wpisała się do mojego kalendarza. Jeszcze przed wakacjami sprawdzam termin i rezerwuje sobie wolny czas na wyjazd do Poznania. Wcześniej była to Łódź. To już historia, ale przez te lata obserwuję zmiany jakie zachodzą zarówno w stomatologii, jak i w formule wystawy. Kiedyś mówiło się jadę na targii, teraz jest trochę inaczej. Jadę ponieważ chcę być na bieżąco z wszystkimi nowościami w stomatologii,miło spotkać znajomych".

icon Voucher na 1,5 godzinną konsultację z Kamilem Kuczewskim (DentalWay) - Pani Paulina
"Ponieważ to wspaniałe wydarzenie, pomagające w aktualizacji wiedzy, nowinek stomatologicznych oraz doskonała okazja na spotkania ze znajomymi z branży. Dzięki wystawie CEDE mam możliwość uczestnictwa w jednych z największych i najbardziej prestiżowych targów w Polsce. Kongres Unii Stomatologii Polskiej, Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek oraz bezpłatne wykłady i warsztaty dla odwiedząjacych to doskonały pomysł i przedsięwzięcie w którym brałam czynny udział, oraz zamierzam brać w przyszłości. "Strategia naucz się, dotknij, porównaj, kup" okazuje się strzałem w dziesiątkę przy zakupach na CEDE. Nigdy komputer, internet albo telefon nie zastąpią relacji ludzkich. Możliwość wzięcia udziału w projektach - badanie przesiewowe w kierunku nowotworów jamy ustnej czy ogólnopolska kampania „Polska mówi #aaa!” i „Leczymy mleczaki” to unikalny pomysł cieszący się ogromnym powodzeniem. Dziękuję, że istnieje tak wspaniałe wydarzenie jak CEDE :-)".

icon Voucher na 1,5 godzinną konsultację z Kamilem Kuczewskim (DentalWay) - Pan Marek
"Bo uczestniczę w tym wydarzeniu od 15 lat i szukam nadal nowych technik i narzędzi pracy :) Mam tam też zawsze szanse na spotkanie znajomych ze studiów i ze specjalizacji a także dlatego, że lubię Poznań :)".

icon Książka „Stomatologiczny taktyk negocjacyjny”– dr n med. Hubert Gołąbek - Pani Joanna
"Nigdy nie byłam, miałam przerwę w życiu stomatologicznym (urodziłam bliźniaki ;)) a gdzie jak nie tu zacząć dalej się rozwijać????? :)"

icon Książka „Stomatologiczny taktyk negocjacyjny”– dr n med. Hubert Gołąbek - Pani Barbara
"Od pierwszego CEDE biorę udział w szkoleniach i zwiedzam wystawę,więc w tym roku też będę."

icon Książka „Stomatologiczny taktyk negocjacyjny”– dr n med. Hubert Gołąbek - Pani Barbara
"Biorę udział w kazdym Cede od początku, nie opuściłam żadnej imprezy Cede, dlatego muszę być na Cede 2019 !!!! to jest super impreza i każdy dentysta, który kocha swoją pracę i chce być w niej doskonały powinien w niej uczestniczyć".

 

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom nagród!