Koncert Piotra Bukartyka

PortalDentystyczny.pl ma zaszczyt zaprosić na koncert Piotra Bukartyka w legendarnym Poznańskim klubie Blue Note w CK Zamek Poznań.

Piątek, 20 września, godz. 20:00

Cena biletu w przedsprzedaży 60 zł
Bilety dostępne wyłącznie na stronie www.PortalDentystyczny.pl
Zamawianie biletów wyłącznie pod adresem jazz@portaldentystyczny.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie Imienia i nazwiska oraz ilość biletów.

Koncert Piotra Bukartyka
Od wielu lat, twórczość Bukartyka można również spotkać co piątek w porannej addycji Wojciecha Manna w Trójce - śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony, które niewątpliwie stanowią inspirację dla nowego materiału. Koncert Piotra Bukartyka w duecie z Krzysztofem Kawałko. Oprócz obszernych fragmentów najnowszej płyty  muzycy obiecują powrót do utworów  przez wielu ciągle pamiętanych.

Piotr Bukartyk jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 30 lat. Jego twórczość jest opowieścią o codziennym życiu, prozaicznych sytuacjach, które nas spotykają, ale i też trochę o miłości. Wszystkie historie oprawione są niebanalnym tekstem oraz wspaniałym aranżem muzycznym, nad którym czuwa Krzysztof Kawałko. Dzięki temu, każdy koncert jest niesamowitą podróżą w świat muzyki. Najbardziej znane piosenki: „Dokąd się wybierasz”, „Kobiety jak te kwiaty”, „Durna miłość”, „Małgocha”, „Kup sobie psa”, ”Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, „Piosenka z praniem w tle” wykonywana z Katarzyną Groniec, „Prosto w nos” wykonywana z Magdą Umer i Arturem Andrusem, „Z tylu chmur” wykonywaną na zakończenie festiwalu Przystanek.