Gwiazdy CEDE 2019

gwiazdy CEDE

 
zagłosuj      jak głosować     regulamin

Od 10 czerwca trwa głosowanie w konkursie "Gwiazdy CEDE"  i zakończy pierwszego dnia CEDE - 19 września 2019 o godzinie 16:00. 

Pierwsza edycja internetowego konkursu odbyła się podczas CEDE 2017.

Ideą konkursu Gwiazdy CEDE jest wyłonienie najlepszych, najciekawszych, najpraktyczniejszych – w opinii środowiska stomatologicznego – produktów dostępnych na polskim rynku w czterech kategoriach: 

punkt Sprzęt stomatologiczny
punkt Materiały stomatologiczne
punkt Profilaktyka stomatologiczna
punkt IT i edukacja stomatologiczna

Udział w konkursie (dla zgłaszających i głosujących) na Gwiazdy CEDE jest bezpłatny. Głos można oddać wyłącznie po zalogowaniu /zarejestrowaniu się w panelu Uczestnika Kongresu lub Zwiedzającego. Uczestnicy mogą oddać jeden głos w jednej tylko kategorii lub oddać po jednym głosie w każdej z kategorii. 

 

Nagrody dla głosujących

Wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez

sheratonHotel Sheraton
Voucher na weekendowy pobyt (2 noce) ze śniadaniami dla dwóch osób

 

 

rynek

Restauracja Rynek
Voucher na obiad lub kolację w Restauracji Rynek na kwotę 200 PLN

 

Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 19 września 2019 r. o godz. 17.15 podczas uroczystości w pasażu pomiędzy pawilonami wystawowymi. Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w poszczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Dodatkowo, zwycięskie produkty będą zaprezentowane 20 i 21 września (2 i 3 dzień CEDE 2019) w specjalnie oznaczonej strefie w pasażu pomiędzy pawilonami 7, 7A, 8, 8A. 

»Zobacz zeszłorocznych laureatów«