Wystawa
Wstęp na wystawę

DOKUMENTY UPOWAŻNIAJĄCE DO WSTĘPU NA WYSTAWĘ CEDE 2015

1. Bezpłatna trzydniowa karta wstępu

bkwOsoby, które dokonały wcześniejszej rejestracji na stronie www.cede.pl ale nie wydrukowały bezpłatnej karty wstępu mogą to zrobić w każdej chwili po zalogowaniu się na swoje konto.
Na bezpłatną kartę wstępu wydrukowaną z jednego konta będzie mogła wejść tylko jedna osoba.
UWAGA: bezpłatna karta wstępu może nie drukować się poprawnie jeśli otwiera się ją pod przeglądarką Chrome. Proszę wtedy zapisać ją na swoim dysku i spróbowac otworzyć ją programem czytającym pliki pdf - polecamy Adobe Reader.

Smycze oraz oprawki do bezpłatnej karty wstępu należy pobrać w Holu Wschodnim oraz Holu Zachodnim.

smycz_zielona_bilet- smycz wzór


2. Bilety wstępu na wystawę

CEDE_2015_biletOsoby nieposiadające bezpłatnych kart wstępu mogą kupić bilety w kasach znajdujących się w Holach Zachodnim i Wschodnim.

Aby kupić tańszy bilet wstępu na wystawę, należy dokonać rejestracji na miejscu, na stanowiskach komputerowych znajdujących się przy wejściu na teren wystawy w Holu Zachodnim (wejście od ul. Śniadeckich) lub Holu Wschodnim (wejście od ul. Roosevelta - dworzec PKP).
Po rejestracji należy wydrukować formularz pro-rejestracyjny z kodem kreskowym, a następnie udać się z wydrukowanym formularzem do kasy.

Godziny otwarcia kas biletowych:
10-11 września 9.15 - 17.45
12 września 9.15 - 15.45

Cennik biletów:
- bilet jednodniowy - po rejestracji - 15,00 zł
- bilet jednodniowy - bez rejestracji - 32,00 zł

- bilet trzydniowy - po rejestracji - 35,00 zł
- bilet trzydniowy - bez rejestracji - 65,00 zł

Katalog wystawy CEDE 2015 w cenie biletu. Smycze oraz oprawki do biletów wstępu należy pobrać w Holu Wschodnim oraz Zachodnim.

smycz_zielona_bilet  - smycz wzór


Dzieci do lat 14
- wstęp wolny, jednodniowy bezpłatny bilet należy odebrać u Opiekuna Holu.

Grupy zorganizowane mogą kupić bilet 1-dniowy w cenie 10 zł/os. po akceptacji listy zawierającej imiona i nazwiska uczestników grupy oraz dane instytucji przez Opiekuna Holu     pobierz wzór listy

 

3. Identyfikator uczestnika Konferencji PTS@CEDE2015 i warsztatów BE ACTIVE@CEDE2015 - odebrany w Recepcji Konferencji.

CEDE_2015_id_uczestnik  

smycz_niebieska_uczestnik - smycz wzór4. Potwierdzenie uczestnictwa
- wysyłane pocztą tylko do osób, które zarejestrują się na Konferencję lub warsztaty korzystając z formularza PDF.


Osoby zainteresowane wykupieniem udziału w wykładach oraz warsztatach, mogą dokonać rejestracji na miejscu, na stanowiskach komputerowych przy wejściu na teren wystawy w Holu Zachodnim (wejście od ul. Śniadeckich) lub Holu Wschodnim (wejście od ul. Roosevelta - dworzec PKP).
Po rejestracji należy wydrukować formularz pro-rejestracyjny z kodem kreskowym, a następnie udać się z wydrukowanym formularzem do Recepcji Konferencji w Holu Zachodnim (Wejście od ul. Śniadeckich).

Partnerzy