Program
Zaproszenie
Prof_LosterSzanowni Państwo,

    Konferencja „Stomatologia Kliniczna” PTS@CEDE2015 jest wyjątkowym wydarzeniem podczas którego Nauka spotyka się z Praktyką. Proponujemy nie tylko wykłady zawierające nowe spojrzenie na stomatologię ale wprowadzamy również nową formułę prezentacji interaktywnej, umożliwiającej wymianę poglądów pomiędzy uczestnikami a Wykładowcami.

     
       Przedstawienie najnowszych wyników badań w zakresie wszystkich dziedzin stomatologii pozwoli Państwu na wybranie rozwiązań najlepiej dopasowanych do charakteru własnej praktyki. Zaproszeni przez nas wykładowcy są świadomi naszego celu, jakim jest zaprezentowanie zagadnień umożliwiających praktykującemu lekarzowi wzbogacenie własnej praktyki o nowe metody leczenia, uwzględniające jednocześnie potrzeby pacjenta. Natomiast Polskie Towarzystwo Stomatologiczne jest gwarantem jakości naszej konferencji.

         Tegoroczna konferencja poprzedza wydarzenie nie mające precedensu w historii polskiej stomatologii. We wrześniu 2016 roku, zamiast spotkania PTS@CEDE, odbędzie się w Poznaniu Kongres Światowego Stowarzyszenia Dentystycznego - Annual World Dental Congress FDI. To największe wydarzenie światowej stomatologii odbędzie się w Poznaniu w dniach 7 do 10 września 2016 roku. Każdy z nas będzie miał wówczas sposobność wysłuchać znakomitych wykładowców z całego świata a także porównać naszą rzeczywistość z najnowszymi osiągnięciami światowej stomatologii. Będziemy zatem mieć wyjątkową możliwość goszczenia naszych kolegów stomatologów z całego świata, tutaj w Polsce, i do zaofiarowania tego co w nas najlepsze.

      Zachęcam do zarezerwowania czasu na to spotkanie o specjalnym wymiarze w przyszłym roku i na wzięcie udziału w tegorocznej Konferencji PTS@CEDE. Wierzę również, że powinniśmy się spotykać każdego roku, w przyjaznym, profesjonalnym świecie PTS@CEDE.

        Tworzymy dla naszego środowiska nową jakość, opartą na wzajemnym zrozumieniu naszych celów i budowaniu nowoczesnej i lepszej stomatologii. Jestem przekonany, że będzie to źródłem satysfakcji z realizowania naszych zadań i co równie ważne, możliwością bezpośredniego kontaktu z tymi tak ważnymi dla naszego zawodu partnerami jakimi są producenci najnowszych produktów, instrumentów i sprzętu.

         Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji i mamy nadzieję spotkać się z Państwem w Poznaniu!

Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

prof_Loster_podpis

Prof. dr hab. n. med. Bartłomiej W. Loster
Kierownik naukowy Konferencji PTS@CEDE2015

 

 

Partnerzy