Świętuj z nami 30 lat CEDE!

Świętuj z nami 30 lat CEDE!

Prawdopodobnie nie ma firmy dostarczającej rozwiązań technologicznych lub usług na polski rynek stomatologiczny, która choć raz nie prezentowała oferty podczas targów CEDE, zapoczątkowanych – uwaga – w 1991 roku. Wielu producentów lub dystrybutorów sprzętu lub materiałów – dzięki CEDE – znalazło swoich wiernych Klientów i Partnerów, wielu rozwinęło skrzydła, nie brakuje takich, którzy kiedyś zaczynali od niewielkiego stoiska, a dziś sprzedaje własne produkty na całym świecie.

Również wśród dentystów ze świecą szukać takich, którzy choć raz nie odwiedzili CEDE w Łodzi lub w Poznaniu. Bez cienia braku pokory można powiedzieć, że CEDE wpisało się w krajobraz polskiej stomatologii. Do dziś, wydarzenie nie jest wyłącznie platformą prezentacji nowych technologii, testów czy zakupów. CEDE łączy ludzi, inspiruje do działania, wspiera rozwój pasjonatów tej dziedziny. Tak będzie również podczas CEDE 2022 (22-24 września, EXPO-Łódź).

Zamów stoisko

30. edycja CEDE to dobra okazja, aby choć na chwilę spojrzeć wstecz. Jak mówią historycy, bez tego trudno snuć wizję przyszłości. Pomimo oczywistej metamorfozy rynku CEDE w dalszym ciągu jest ważnym ogniwem synergii pomiędzy biznesem, nauką i praktyką.

Zatem, jeżeli prowadzisz biznes stomatologiczny lub pokrewny, chętnie wesprzemy jego rozwój, nie tylko w formie stoiska handlowego, ale atrakcyjnych pakietów promocyjnych. Przede wszystkim wsłuchamy się w Twoje potrzeby i wspólnie zaplanujemy Twój sukces.