Expo-Łódź – Wystawa Stomatologiczna CEDE 2022

93-590 Łódź, Al. Politechniki 4

Expo-Łódź to nowoczesne miejsce przygotowane do profesjonalnej obsługi różnych wydarzeń. Idealna przestrzeń do przedstawienia swojego biznesu, do wszelkich działań około sprzedażowych, budowania relacji i networkingu. Obiekt oferuje najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji.

W Expo organizowane są najważniejsze wydarzenia branżowe, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, seminaria, kongresy, wystawy ale także jedyne w swoim rodzaju imprezy rozrywkowe, modowe, taneczne, koncerty czy festiwale.

EXPO-ŁÓDŹ EXPO-ŁÓDŹ

 

EXPO-ŁÓDŹ EXPO-ŁÓDŹ

Obiekt posiada 5700 m² powierzchni wystawienniczej, 800 m² foyer głównego, 400 m² foyer na II piętrze, 1000 m² na które składa się  aula dla 459 osób i 4 sale konferencyjne o powierzchni 100 m² każda.

Dzięki systemowi mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian, sale można łączyć w różnych konfiguracjach, również w jedną przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni 405 m², która może przyjąć do pół tysiąca gości.

 

Powierzchnia wystawiennicza o długości ponad 120 m, szerokości 48 m i użytkowej wysokości 10 m zapewnia nieograniczone możliwości aranżacji dla imprez targowych i wystaw. Dodatkową funkcją hali jest system mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian wewnętrznych, zapewniających kilka układów jej podziału na dwie lub trzy mniejsze, autonomiczne sale.

Do dyspozycji wystawców, przygotowano windę towarową o udźwigu do 8 ton. Obiekt posiada nowoczesną infrastrukturę komunikacji elektronicznej, dobrą akustykę i wydajny system klimatyzacji.

EXPO-ŁÓDŹ EXPO-ŁÓDŹ

Ważnym elementem budynku jest parking na ponad 200 samochodów z miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz stanowiskami dla autokarów.
Wjazd od al. Politechniki - jest to parking dla wystawców targów dentystycznych CEDE 2021.

Pozostałe miejsca parkingowe:
Parking przy ul. Skorupki 21 (przy hali MOSiR) – miejsca parkingowe dla około 400 samochodów z miejscami dla autokarów.

Dogodnie zlokalizowane są również przystanki tramwajowe, które znajdują się niemal naprzeciwko wejścia do Expo.

 

EXPO-ŁÓDŹEXPO-ŁÓDŹEXPO-ŁÓDŹ

 

Więcej o Łodzi czytaj na: