Program edukacyjny – Targi stomatologiczne CEDE 2022

 

ABC programu edukacyjnego CEDE 2022

Współczesne targi bez konferencji, szkoleń czy warsztatów są…niekompletne. Taka z pewnością nie będzie najbliższa edycja CEDE.

Tradycyjnie, wystawie prezentującej sprzęt, materiały oraz technologie stomatologiczne będzie towarzyszyć część edukacyjna. Niezależnie czy do Łodzi zawitacie na jeden, dwa czy trzy dni, w codziennej agendzie nie zabraknie ciekawych, a co najważniejsze praktycznych propozycji. 

Forum CEDE Dental Challenge

SESJA „MADE IN USA”

Sesja „amerykańska” to pomysł cenionego przez wielu wykładowcy dr. n. med. Bartosza Suliborskiego (będącego także kierownikiem naukowym sesji), przygotowany we współpracy z praktykami z Uniwersytetu w Maryland. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z prezentacjami takich osobistości stomatologicznych zza wielkiej wody jak:

Bradley A. Trattner

Bradley A. Trattner DDS

Harlan Shiau

Harlan J. Shiau DDS, DMedSc


WYKŁAD I WARSZTATY EndoMasters Academy

Wykład:
Powikłania w leczeniu endodontycznym. Jak ich unikać i jak rozwiązać problem 
Dr n. med. Maciej Kuźmiński

Warsztaty:
Użycie mikroskopu i maszynowe opracowanie kanałów - Dr n. med. Maciej Kuźmiński
Powtórne leczenie endodontyczne pod mikroskopem - Dr n. med. Maciej Kuźmiński

 

SZKOLENIA FIRMOWE

Jak co roku w agendzie CEDE nie może zabraknąć projektów edukacyjnych naszych wystawców. To pozycja szczególnie lubiana przez uczestników z całego kraju. Część z nich odbędzie się w salach wykładowych, ale dla wielu projektów naturalną przestrzenią będzie stoisko.

STOMATOLOGIA CYFROWA OD A DO Z

W ramach równoległego do CEDE Forum Cyfrowego BE DIGITAL odbędą się wykłady, warsztaty, pokazy i debaty dla wszystkich, którzy chcą zgłębić wiedzę o cyfrowej stomatologii lub zrobić ku temu pierwszy krok. Projekt skierowany jest zarówno do lekarzy dentystów jak i techników dentystycznych. W agendzie nie zabraknie tematów na czasie, praktycznych pokazów i nazwisk gwarantujących, że przekazywana wiedza jest zgodna ze światowymi standardami.

Forum BE DIGITAL wskaże kierunek w jakim podąża stomatologia przyszłości - to kierunek digitalizacji, innowacyjnych smart trendów; jednocześnie jednak wskazuje kierunek rozwoju specjalistów stomatologii, którzy powinni być smart digitalowi w swoim podejściu do zawodu, do współpracy z innymi specjalistami i do pracy z pacjentem. Uczestnicy mogą spodziewać się kompleksowego spojrzenie na stomatologię obejmujące zarówno technologie jak i człowieka.

Szczegóły na www.forumbedigital.pl 

 

PTTDCadxpertNatrodentOptidentSilesia DentalZfx3 ShapeScheftnerIntegraZirkonZahn