VDE by CEDE - tego jeszcze nie było!

VDE by CEDE - tego jeszcze nie było!

Szanowni Państwo,

jest nam miło poinformować, że dobiegają końca nasze prace przygotowujące się do przedstawienia szczegółów unikalnego projektu jakim będą wirtualne targi stomatologiczne (24-26 września 2020) Virtual Dental Exhibition by CEDE. W ciągu najbliższych dwóch tygodni przekażemy Państwu pakiet niezbędnych informacji. Przypominamy, że zgodnie z ideą, udział w VDE (standardowe stoisko wirtualne)* jest bezpłatne dla zarejestrowanych wystawców CEDE 2020 (Łódź, 3-5 grudnia 2020).

Już dziś, pragnąc zainspirować Państwa do maksymalnego wykorzystania możliwości naszego wirtualnego wydarzenia, przekazujemy garść praktycznych informacji oraz ciekawostek.

TO NIE CEDE ONLINE.  VDE by CEDE nie jest wirtualną wersją CEDE. To unikalny projekt stworzony w odpowiedzi na trudne czasy, w których znalazła się branża stomatologiczna. Targi wirtualne pozwalają utrzymać relację z klientami, wspierają sprzedaż umożliwiają edukację, gwarantują interakcję w wirtualnym świecie, do której powoli się przyzwyczajamy. A wszystko przy kosztach nieporównywalnie niższych do tradycyjnych targów. W tej chwili to kwestia priorytetowa dla wszystkich.

DOCENIAMY WYSTAWCÓW. Podkreślmy, to co już wiadomo - wystawcy CEDE 2020 gwarantujemy standardową „zabudowę” wirtualną. Propozycja obejmuje potwierdzone firmy oraz te, które zaufają nam do 31 sierpnia. VDE by CEDE jest z założenia projektem globalnym, należy więc być świadomym zaangażowania wystawców i uczestników z całego świata na równych warunkach. VDE by CEDE nie stawia nam żadnych barier.

TECHNOLOGIA. Do organizacji VDE wykorzystamy narzędzie oferowane przez zewnętrzną firmę. Jest to profesjonalna platforma do organizacji wydarzeń w świecie wirtualnym. Platforma jest w pełni responsywna. Wystawa odbędzie się w dwóch językach: angielskim i polskim. Nie przewidujemy opłat za uczestnictwo od zwiedzających, ale rejestracja i logowanie będą obowiązkowe. Grafika VDE będzie nawiązywała do tradycyjnej wystawy. Będą widoki z zewnątrz pawilonów, będzie lobby, stoisko informacyjne, zróżnicowane graficznie stoiska, sale wykładowe. Są również gry, które zachęcają uczestników do interakcji.

WIRTUALNE STOISKO. Można je wyszukać z listy (tematyka, nazwa, kategoria etc.), może wyglądać standardowo lub oryginalnie, można na nim zaprezentować produkty (linki do sklepu), ale przede wszystkim powinni obsługiwać go „żywi” ludzie. Chat, webinary, połączenia wideo, rozmowy grupowe – to wszystko jest tutaj możliwe.

ROZPOZNAWALNOŚĆ MIĘDZYNARODOWA. VDE to nie tylko stoisko. W naszej ofercie nie zabraknie możliwości lokowania marki w formie banerów czy projektów edukacyjnych. W ramach wystawy planujemy wiele firmowych webinarów, dyskusji oraz pokazów. To internet, (prawie) wszystko jest do zaprojektowania.

CZY DACIE RADĘ? Oczywiście, a my Wam w tym pomożemy. W połowie maja odbędzie się konferencja prasowa połączona z prezentacją platformy. Następnie zaprosimy wystawców na techniczne pokazy. Do dyspozycji będą również filmy instruktażowe, no i przede wszystkim MY!

Podsumowanie. Dlaczego VDE? W trudnych czasach liczy się utrzymanie relacji z Klientem. Gdy trudno to zrobić na tradycyjnych targach i kongresach, zróbmy to w świecie wirtualnym. W ciągu trzech dni VDE odwiedzi dziesiątki, a może więcej, tysięcy osób z całego świata. Platforma ma swoje ograniczenia, ale ludzka kreatywność już nie.

czytaj więcej na www.vcede.pl

*dotyczy stoisk 9m2 i powyżej (zgodnie z regulaminem)