– kwintesencja wystawy połączonej z edukacją

 

 
 (Central European Dental Exhibition) to wystawa z najdłuższymi tradycjami w Polsce, nieprzerwanie odbywa się od 1991 r. Tylko raz, w 2016 r. ustąpiła miejsca Światowej Wystawie Stomatologicznej FDI, która towarzyszy Kongresom FDI (Światowa Federacja Dentystyczna). Do dziś polska edycja Kongresu uważana jest za organizacyjny wzorzec.

CEDE 2020 to kontynuacja projektu „Więcej niż wystawa”,  który ma zwrócić uwagę na nierozerwalny związek nauki z biznesem.  Wydarzenie sukcesywnie rozbudowywane jest o kolejne elementy mające realny wpływ na rozwój polskiej stomatologii oraz integrujące środowisko.


 to

29 lat tradycji, doświadczeń i wspólnego zaufania. Zadowolenie wystawców nieustannie jest dla nas priorytetem.

to kawał historii polskiej stomatologii, zwierciadło branży, wydarzenie nie tylko prezentujące jej rozwój, ale często ten rozwój determinujące.

√ unikalne podejście do organizacji wystaw. Nie mamy wątpliwości, że wystawa CEDE może być miejscem skutecznie integrującym świat biznesu i nauki.

√ poszukiwanie świadomego własnych potrzeb uczestnika. Motywujemy dentystów, higienistki, asystentki, techników i studentów nie tylko do rozwoju, ale także do świadomych i odpowiedzialnych wyborów biznesowych oraz edukacyjnych.

 bezkonkurencyjna oferta naukowa w postaci Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. O poziomie i jakości wydarzenia świadczy zarówno program poprzednich edycji, lista towarzystw, organizacji jak i  praktyków zaangażowanych w prace nad programem naukowym.

 unikalna formuła przekazywania wiedzy o produktach. 

pełna gama dodatkowych możliwości promocji produktów: reklama wielkoformatowa, reklama w drukach, portal CEDEnews

otwartość na nowe pomysły. Nie zwlekaj zrealizuj swój projekt właśnie z nami!