Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

ZAREJESTROWANI WYSTAWCY CEDE 2020

Odpowiadamy wyłącznie za własne decyzje. Jako organizator CEDE zostaliśmy postawieni przed faktem – w przypadku braku reakcji moglibyśmy być trzecią wystawą w miesiącu. W obecnych czasach nie byłoby to rozwiązanie dobre dla nikogo. Uważamy, że zmiana daty i lokalizacji MOŻE wpisywać się w aktualne potrzeby branży. Nie mamy szklanej kuli, liczymy jednak, że pod koniec roku będzie lepszy czas na spotkania, inwestycje. Równocześnie nie mamy wątpliwości, że Łódź będzie zdecydowanie atrakcyjniejszym cenowo miastem w czasach kryzysu.
Targi wirtualne to nowatorski projekt, który wpisuje się aktualne trendy. Szczegóły projektu opisujemy niżej.

Nie. W odpowiednim czasie (zapewne w maju) dla wszystkich zarejestrowanych wystawców odblokujemy formularz A, w którym na nowo będzie można określić zamawianą powierzchnię, strefę oraz usługi dodatkowe.
Od czerwca dostępne będą również formularze dla uczestników targów wirtualnych.

Tak, będzie to można zrobić poprzez odblokowany formularz A (powiadomimy o tym fakcie).

Nie.

Nie, opłaty (opłata rejestracyjna, opłata za powierzchnię) za uczestnictwo CEDE 2020 pozostają niezmienne. Należy pamiętać, że każdy zarejestrowany wystawca CEDE, który zamówił min. 9 m2 powierzchni wystawienniczej, otrzymuje dodatkowo standardowe stoisko podczas wirtualnych targów stomatologicznych VDE by CEDE, które odbędą się w dniach 24-26 września 2020.
Więcej o VDE by CEDE tutaj

Jesteśmy na etapie wyceniania usług dodatkowych np. prąd, woda, podwieszenia etc. Wkrótce przeprowadzimy weryfikację cennika powierzchni reklamowych oraz projektów specjalnych.

EXPO Łódź pozwala na realizację wydarzenia o charakterze wystawy na realnej powierzchni ok. 3300-3500 metrów kwadratowych. Do dyspozycji wystawców jest pawilon, obszerny hol oraz foyer.
Kluczowym kryterium wpływającym na pierwszeństwo wyboru lokalizacji jest zamówiona powierzchnia, zapewniamy jednak, że nową aranżację przeprowadzimy w formie dialogu. Prosimy o wyrozumiałość.
Planujemy również utrzymać strefy.

Z pewnością nieznacznie mogą się różnić, ustalamy te kwestie.

Termin rezygnacji z CEDE to 31 sierpnia 2020.
ZAINTERESOWANI UDZIAŁEM W WYSTAWIE

Cennik powierzchni pozostaje ten sam (dostępny w formularzu A w panelu wystawcy) natomiast wystawca, który zarejestruje się do 31 sierpnia 2020 (zamówienie min. 9m2 powierzchni wystawienniczej) otrzyma dodatkowo standardowe stoisko wirtualne na VDE by CEDE odbywajacej się w dniach 24-26 września 2020 - live.
Wiecej informacji o targach VDE by CEDE tutaj

Tak. 
Preferencyjna opłata rejestracyjna wystawcy: 31 sierpnia 2020
Preferencyjna opłata Współwystawcy: 31 października 2020
Zniżki w cenie powierzchni otrzymają płacący w terminie do 31 sierpnia 2020
TARGI WIRTUALNE

Przede wszystkim nie jest to internetowa wersja CEDE. Nie jest to również wydarzenie towarzyszące CEDE 2020 (przypominamy, że odbędzie się w Łodzi w dniach 3-5 grudnia). Naszym zamysłem jest organizacja niezależnego wydarzenia o charakterze światowym, w oparciu o możliwości platformy targów wirtualnych, którą wykorzystamy do tego celu.
Virtual Dental Exhibition by CEDE będzie odbywać się WYŁĄCZNIE online, w dniach 24-26 września 2020 roku. Dopuszczamy zmianę daty w sytuacji braku poprawy sytuacji epidemicznej w kraju i sytuacji ekonomicznej branży. Wirtualne targi nie są projektem generycznym! Kluczowym elementem targów są interakcje „live”.
Podstawowymi elementami wirtualnych targów są: widok z zewnątrz, lobby, pawilony ze stoiskami, sala/sale wykładowe, loże, punkty informacyjne, powierzchnie reklamowe.
Wirtualność targów oznacza brak konieczności budowy fizycznych stoisk. Udział w targach wirtualnych jest bezpłatny dla zwiedzających. Dla wszystkich wymaga rejestracji.
Stoiska firm zlokalizowane są w wirtualnych pawilonach. Każde stoisko wyróżnia logo firmy. Liczba stoisk podczas wystawy jest właściwie nieograniczona, jednakże ich duża liczba determinuje podział np. na pawilony tematyczne lub pawilony narodowe.
Część edukacyjna może przybrać każdą pożądaną formułę. Wykłady realizowane są w formie: live, semi-live oraz wideo na życzenie (VOD). W dwóch pierwszych sytuacjach słuchacze mogą wchodzić w interakcje z prelegentami oraz innymi uczestnikami wykładu/prezentacji.
Możliwości personalizacji stoisk, niestandardowe możliwości reklamowe – platforma umożliwia wymienione działania. Interesującą opcją są również gry angażujące uczestników.

Podstawową funkcjonalnością wirtualnych targów jest stoisko (standardowe lub projektowane na życzenie – dodatkowo płatne). Stoisko umożliwia prezentację oferty firmy w formie: video, plików graficznych, plików do pobrania, konsultacji live z konsultantami oraz czatu live. Odwiedzający stoisko może zapoznać się z ofertą firmy bez interakcji lub brać udział w możliwościach „live” jakie oferuje system.
Zobacz standardowe stoiska wirtualne tutaj

Informacje o uczestnictwie w VDE by CEDE dostepne sa na stronie www.vcede.pl. Planujemy je przekazać również w formie webinarów.

Sprawdź ceny tutaj

Wirtualne stoisko na VDE by CEDE otrzymaja wystawcy zarejestrowani do 31 sierpnia 2020, którzy zamówili min. 9m2 powierzchni wystawienniczej oraz dokonali pełnej płatności za zamówioną powierzchnię wystawienniczą.

Nie, nie ma możliwości uczestniczenia w roli współwystawcy na stoisku wirtualnym.

Sprawdź ceny tutaj
EDUKACJA

Tak, planujemy realizację kongresowych wykładów, prezentacji i debat.

Jako najemcy dysponujemy kilkoma salami wykładowymi, salą warsztatową oraz aulą na 460 osób. Dopuszczamy również realizację formatów edukacyjnych poza EXPO Łódź. Tuż obok jest np. kino Helios, hotel oraz budynki Politechniki Łódzkiej.

Ustalamy przepustowość zaplecza edukacyjnego. Wkrótce przekażemy informację w tym zakresie.
OGÓLNE

Na chwilę obecną z pewnością realizować będziemy: SCENĘ CEDE, Gwiazdy CEDE, Ranking Najbardziej Wpływowych Osób w polskiej stomatologii, Strefę Pacjenta.

 

CEDE w dobie koronawirusa: wirtualne targi i powrót do Łodzi! »czytaj więcej«

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Marek Wiktorowski tel. +48 602 365 147
Łukasz Sowa tel. +48 507 153 530