Zdrowie psychiczne szczególnie ważne w dobie pandemii!

Zdrowie psychiczne szczególnie ważne w dobie pandemii!

W ramach CEDE 2021 przygotowujemy dla Państwa debatę ekspercką poświęconą zdrowiu psychicznemu, a już dziś zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli na przygotowanie dyskusji tak by jak najlepiej odpowiadała na Państwa potrzeby.

Wypełnij ankietę

Pandemia COVID-19 dotknęła, ale i ciągle dotyka, życie osobiste oraz zawodowe każdego z nas. Problem dotyczy również profesjonalistów z branży stomatologicznej, a także ich rodzin. Aspektów jest wiele, a jednym z nich jest kondycja zdrowia psychicznego w czasie kiedy przychodzi się mierzyć z izolacją, obawami o zdrowie, a nawet i życie swoje i bliskich czy większym stresem rodzinnym oraz zawodowym. Oczywiście każdy z nas doświadcza indywidualnie efektów pandemii, problemy mają różną naturę, nie zawsze zauważamy ich wagę, czy mamy do kogo zwrócić się o wsparcie lub też boimy się o nie poprosić.

Przygotowujemy dla Państwa debatę, która jeszcze mocniej uświadomi jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne, zwłaszcza w tak trudnym czasie jakiego teraz doświadczamy. Debata na pewno nie zastąpi indywidualnych porad czy konsultacji, ale chcemy pokazać jak i gdzie szukać pomocy.

W ramach przygotowywania debaty zapraszamy Państwa do wypełnienia krótkiej i w pełni anonimowej ankiety, która pozwoli na przygotowanie dyskusji tak, by jak najlepiej odpowiadała na zasygnalizowane przez Państwa problemy. Dzięki Państwa odpowiedziom będziemy mogli przygotować dyskusję, która będzie dedykowana specjalnie dla Państwa czyli profesjonalistów z branży stomatologicznej.

Debata odbędzie się 8 października (piątek) w godz. 14.30-17.00. Debatę przygotowujemy z platformą ZnanyLekarz.pl, a w dyskusji udział wezmą: psychiatra - dr n. med. Krzysztof Staniszewski; psychoterapeuta, psycholog - mgr K. Lea Jarmołowicz – Turczynowicz; lekarz dentysta: lek. dent. Anna Gemel, Gemel Dental Clinic.

Wstęp na debatę będzie bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. O otwarciu rejestracji poinformujemy Państwa wkrótce.