Zarejestruj się i weź udział w akcji ŁAP RABAT!

Zarejestruj się i weź udział w akcji ŁAP RABAT!
ŁAP RABAT! - rejestruj się na CEDE i korzystaj z wyjątkowych promocji wystawców.


Nie masz jeszcze bezpłatnej karty wstępu na CEDE 2021 (7-9 października, Atlas Arena w Łodzi)? Nic nie szkodzi. Od teraz, do rozpoczęcia targów masz szansę zarejestrować ją bezpłatnie z dodatkową niespodzianką od jednego z wystawców. Instrukcji szukaj na skrzynce email.

Akcja ŁAP RABAT!, to niespodzianka dla wszystkich noworejestrujących się na CEDE, które po latach przerwy wraca do Łodzi. Niezależnie czy jesteś dentystą, higienistką, technikiem czy asystentką, w ramach zabawy, możesz – zupełnie bezpłatnie – otrzymać promocyjny voucher do realizacji na stoisku podczas CEDE. Nagrody to przeważnie atrakcyjne rabaty lub upominki, próbki i narzędzia testowe. Zasady zabawy są dziecinnie proste!

Wystarczy uważnie obserwować stronę www.cede.pl, profil FB CEDE oraz swoją skrzynkę mailową.

Jeżeli nigdy nie podawałeś/aś nam swojego maila możesz to zrobić »TUTAJ«

Przez najbliższe tygodnie będziemy informować, z kim bawimy się w danym tygodniu i jaki voucher dorzucamy do rejestracji bezpłatnej karty wstępu. Następnie wyślemy mailing. Jeżeli otrzymasz informację o rozpoczęciu zabawy niezwłocznie zarejestruj się według podanych wskazówek.

I…tyle! Jeżeli uda Ci się być w gronie szczęśliwców (liczbę osób uprawnionych do realizacji vouchera określa wystawca) wyślemy ci powiadomienie pocztą email. Nie martw się, nie zapomnisz o voucherze, przypomnimy Ci o nim także przed rozpoczęciem CEDE.

Uwaga, w akcji ŁAP RABAT! Mogą brać udział jedynie osoby, które nie mają już pobranej karty wstępu na CEDE 2021. Warto jednak obserwować nasze profile, przed rozpoczęciem wystawy będziemy mieć dla Was kolejną niespodziankę - tym razem dla wszystkich!

Planowane akcje:

30.09. Meditrans

04.10. Cerkamed