Ruszyła rejestracja na szkolenia podczas CEDE 2021 w Łodzi!

Ruszyła rejestracja na szkolenia podczas CEDE 2021 w Łodzi!

Rozpoczęła się rejestracja na projekty edukacyjne towarzyszące tegorocznym targom CEDE w Łodzi. W programie znalazły się m.in. panele dyskusyjne i warsztaty przygotowane przez grupę cenionych i lubianych ekspertów we współpracy z Dental Masters Group i Witkowscy Dental Trainig Center, pod kierownictwem lek. dent. Grzegorza Witkowskiego.

Dorota i Przemysław Stankowscy, Bartłomiej Karaś, Piotr Wujec, Krzysztof Gończowski, Emilia i Marcin Joniec, Jakub Wiśniewski, Maciej Ryngwelski, Agnieszka Pacyk, Mariusz Pietrzak to praktycy, których większości polskich stomatologów nie trzeba przedstawiać. Wszyscy pojawią się podczas CEDE w Łodzi, aby podzielić się zdobytą wiedzą i spostrzeżeniami.

Wykłady? Jakie wykłady!

- Z każdym z wymienionych ekspertów spotykaliśmy się podczas cyklu DMG TV realizowanego online, na żywo, w ostatnich kilkunastu miesiącach. Formuła, którą zaproponowaliśmy spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem praktyków, czego dowodem była frekwencja oraz liczne komentarze i pytania. Wraz z organizatorami CEDE postanowiliśmy, że czas na spotkanie w realu – wyjaśnia lek. dent. Grzegorz Witkowski, autor programu DMG TV na CEDE i moderator wszystkich paneli.

To właśnie w formie paneli dyskusyjnych - przeniesionych z formuły wirtualnej – w Łodzi zostaną omówione takie tematy jak: odbudowa zębów, codzienna chirurgia, znieczulenia, współpraca ortodonty i protetyka, endo i reendo.

- Zapomnijcie o monotonnym zdobywaniu wiedzy, zapomnijcie o wykładach. Panele dyskusyjne, uzupełnione warsztatami, na nowo otworzą uczestnikom oczy na pewne problemy, pokażą konkretne rozwiązania, zainspirują do działania, zmotywują – zapewnia lek. dent. Grzegorz Witkowski.

Program DMG został stworzony w taki sposób, aby zapewnić dostęp do paneli i warsztatów niezależnie od dnia przyjazdu do Łodzi. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Fotografia – to nie musi boleć!

Codzienna praca z aparatem fotograficznym, to nie tylko kontrola własnej pracy, ale po prostu dobra zabawa – przekonuje lek. dent. Jakub Koralewski, prowadzący warsztat pt. „Fotografia stomatologiczna – konieczność czy przyjemność”. Uczestnicy warsztatu, w dwóch częściach: teoretyczne i praktycznej, zrozumieją kluczowe zadania fotografii w gabinecie stomatologicznym, a także nauczą się jak m.in. kalibrować sprzęt, stabilizować obraz, poznają protokoły zdjęć oraz programy do obróbki. Liczba miejsc: 24.

Debata: czy COVID-19 zniszczył nas psychicznie?

Debata pt. „Wpływ pandemii COVID-19 na życie zawodowe i osobiste osób z branży stomatologicznej” to propozycja dla wszystkich, którzy z koronawirusem mierzyli się lub mierzą w sposób emocjonalny. - Pandemia COVID-19 dotknęła, i ciągle dotyka, życie osobiste oraz zawodowe każdego z nas. Problem dotyczy również osób z branży stomatologicznej, a także ich rodzin. Aspektów było i jest wiele, od początkowych rozważań, czy zamknąć, czy ograniczyć praktykę do nagłych przypadków, decyzji o procedurach zwiększających bezpieczeństwo lekarzy i pacjentów, poprzez nasilenie stresu związanego z niepewną sytuacją zawodową, po wątki osobiste jak lockdown i izolacja, zdalna edukacja, łączenie pracy z opieką nad dziećmi czy rodzicami – przekonują organizatorzy. Debata na pewno nie zastąpi indywidualnych porad czy konsultacji, ale chcemy pokazać jak i gdzie szukać pomocy. Wstęp wolny!

Warsztaty firmowe

Podczas CEDE 2021 nie zabraknie także projektów edukacyjnych przygotowanych przez wystawców. Swoje propozycje zgłosiły już: MEDITRANS oraz INDENT, ale z pewnością to dopiero początek.

Zobacz program edukacyjny