Poznaj wystawców: 3 pytania do PLANMECA

Poznaj wystawców: 3 pytania do PLANMECA

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?

Karolina Rumińska, Customer Service PLANMECA Poland: Wiele się działo od ostatniej wystawy Cede. Ten czas, a dokładnie 2020 rok był bardzo trudny dla wszystkich, bez względu na branżę. Wiele firm nie przetrwało i już ich nie ma na rynku. Bezpieczeństwo – to jest to, na co Planmeca postawiła jeszcze mocniej. Bezpieczeństwo dla swoich pracowników, ale i bezpieczeństwo dla użytkowników naszego sprzętu. W chwili obecnej, w czasie COVID to właśnie odpowiednie procedury chronią nasze zdrowie i życie. Planmeca o tym doskonale wie i wprowadza odpowiednie działania.

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?

Karolina Rumińska, Customer Service PLANMECA Poland: W dzisiejszych czasach, każdy ma mało czasu na wszystko. Pacjenci chcą ‘na już’ piękny i zdrowy uśmiech. Planmeca wychodzi z pomocą dla stomatologów, proponując kompleksowe rozwiązania do gabinetów. Począwszy od super wygodnych unitów, precyzyjnych aparatów 2D i 3D, a kończąc a najnowocześniejszych systemie CAD/CAM. Na naszym stoisku koniecznie trzeba będzie zobaczyć unit Compact i Classic model 2021 - z nowym interfejsem użytkownika i nowym instrumentarium oraz skaner wewnątrzustny Emerald S z najnowszym oprogramowaniem. Zapewne zaskoczymy także nowościami, które będą dostępne od targów IDS 2021 (czyli od września 2021).

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?

Karolina Rumińska, Customer Service PLANMECA Poland: Bez względu na czas naszym celem jest zawsze zadowolenie użytkownika. Dążymy do ciągłego udoskonalania naszych produktów, współpracując i słuchając stomatologów na całym świecie. Obecna niepewność co będzie dalej też jest wyzwaniem. Nie wiemy jak będzie wyglądał kolejny dzień, czy targi Cede się odbędą czy będziemy mogli normalnie funkcjonować.

Jednakże jest nam niezmiernie miło, że przez 50 lat naszego istnienia zaufało nam tak wiele klinik i gabinetów. Liczymy na kolejne wspaniałe wspólne lata współpracy!

Zapraszamy na stoisko D5.2 i na www.planmeca.com/pl