Poznaj wystawców: 3 pytania do MELAG

Poznaj wystawców: 3 pytania do MELAG

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?

Miłosz Spławiński, MELAG: Znajdująca się w Berlinie siedziba firmy MELAG przeszła i nadal przechodzi proces modernizacji produkcji. Wiąże się to z polepszeniem przepływu całego procesu logistyki oraz z przygotowaniem produkcji do nowych rozwiązań. Podkreślam, że nadal produkujemy nasz sprzęt w Berlinie i że slogan „Made in Germany” pozostanie także w przyszłości wyznacznikiem naszej jakości. Pierwsze z nowych rozwiązań przedstawimy podczas targów CEDE, co nas prowadzi do drugiego pytania:

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?

Miłosz Spławiński, MELAG: Przedstawimy pierwszy raz w Polsce Careclava – to jest autoklaw klasy B i równocześnie urządzenie do mycia, pielęgnacji i sterylizacji końcówek stomatologicznych oraz tipów. To rewolucyjne rozwiązanie będzie można podziwiać na naszym stoisku, gdzie wytłumaczymy innowacyjne funkcje oraz nowy szybszy przepływ pracy w gabinecie. Na tą chwilę mogę jeszcze zdradzić, że Careclave nie tylko idealnie dba o końcówki i tipy, ale też bardzo polepsza bezpieczeństwo i higienę pracy w gabinecie. Podczas gdy w Niemczech od marca tego roku zainstalowaliśmy już ponad 200 Careclavów, promocja w Polsce rusza od momentu rozpoczęcia się targów CEDE. Join the revolution – zapraszamy na stoisko MELAG!  

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?

Miłosz Spławiński, MELAG: Największym wyzwaniem jest zapewne dostosowanie supply chain, produkcji oraz logistyki do wyzwań związanych z czasem pandemii. W mediach wiele słychać o niedostępności wyrobów – nie tylko medycznych, ale też innych, jak np. nowych samochodów. Ceny surowców rosną, globalne łańcuchy dostaw są nadal rozchwiane i to wszysto skutkuje w niestety dłuższych czasach dostaw w porównaniu z czasami przed pandemią. Aby polepszyć dostępność naszych rozwiązań, kupujemy więcej części, kwalifikujemy nowych dostawców i poszerzamy linie produkcyjne. Mamy nadzieję, że niebawem nasze inwestycje przyniosą wymierny efekt i polepszą komfort zakupu dla klienta.

Zapraszamy na stoisko D7.1 i na www.melag.pl