Poznaj wystawców: 3 pytania do MEDILAB

Poznaj wystawców: 3 pytania do MEDILAB

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?
Dorota Rutkowska, MEDILAB: W ostatnim okresie firma Medilab mocno się rozwinęła, ugruntowała swoją pozycję lidera w rynku profesjonalnych produktów dezynfekcyjnych. Do oferty wprowadziła wiele nowości. Pośród nich na szczególną uwagę zasługuje linia środków dezynfekcyjnych Oxivir opartych na nadtlenku wodoru – składniku niezwykle skutecznym bójczo, a jednocześnie łagodnym dla środowiska i użytkownika.

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?
Dorota Rutkowska, MEDILAB: Szczególną uwagę należy zwrócić na produkty do higieny rąk. Nasze środki są przebadane mikrobiologicznie w akredytowanych laboratoriach, zarejestrowane, zawierają alkohol etylowy, który nie uczula, nie podrażnia i nie wysusza skóry rąk. Innym produktem wartym uwagi jest środek NDP+Total Green – dedykowany do dezynfekcji gabinetów stomatologicznych metodą fumigacji. Produkt jest prosty w użyciu, dostępny w formie puszki z aerozolem. Doskonale dezynfekuje całe pomieszczenia, jest niezwykle skuteczny bójczo. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?
Dorota Rutkowska, MEDILAB: Planujemy kampanie szkoleniowe na temat profilaktyki zakażeń. Chcemy współtworzyć procedury higieniczne w placówkach medycznych. Pragniemy być wsparciem dla lekarzy stomatologów przy codziennym mierzeniu się z trudami pracy w czasach pandemii.

Zapraszamy na stoisko D2.2 i na www.medilab.pl