Poznaj wystawców: 3 pytania do HOL-DENTAL DEPOT

Poznaj wystawców: 3 pytania do HOL-DENTAL DEPOT

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?

Urszula Chudak, Właściciel Hol-Dental Depot: Ze względu na coraz większą popularność zakupów online podjęliśmy decyzję o rozwoju naszego sklepu internetowego aby jeszcze bardziej ułatwić proces składania zamówień a także zwiększyć dostępność produktów. Premiera nowego sklepu już wkrótce. Będziemy dostępni dla naszych klientów 24/7, zapewniając jednocześnie bardzo szybką wysyłkę – już następnego dnia roboczego. Wprowadziliśmy również w firmie system zarządzania jakością. Systematycznie kontrolujemy nasze działania w celu uzyskania potwierdzenia, że potrzeby i wymagania naszych Klientów są w naszej firmie realizowane.

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?

Urszula Chudak, Właściciel Hol-Dental Depot: Na uwagę zasługuje na pewno nowy kompozyt hybrydowy Beautifil Flow Plus X Shofu, charakteryzujący się doskonałą estetyką, polerowalnością oraz zwiększonym uwalnianiem jonów bioaktywnych. Przeznaczony jest do wszystkich klas ubytków. Znajdzie uznanie wśród lekarzy ceniących nie tylko wysoką estetykę ale również prozdrowotne działanie dla pacjenta. Polecamy również nowość firmy Smile Line – narzędzie Compo Vibes – dające gwarancję łatwiejszego, szybszego i lepszego modelowania kompozytu! Te i wiele innych nowości pokażemy na naszym stoisku targowym.

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?

Urszula Chudak, Właściciel Hol-Dental Depot: Nasze najbliższe plany to przede wszystkim powrót do bezpośrednich kontaktów z naszymi klientami, zarówno na szkoleniach, targach i dedykowanych warsztatach. Po prawie 1,5 rocznej przerwie związanej z pandemią myślę, że wszystkim nam brakuje tych bezpośrednich spotkań i rozmów. Wierzymy, że kontakty międzyludzkie nadal są i będą podstawą dobrych relacji biznesowych. Natomiast kolejny nasz cel to intensywne zaangażowanie w trendy technologiczne determinujące kierunki rozwoju stomatologii.

Zapraszamy na nasze stoisko D4.1 oraz na www.holdentalesklep.eu