Poznaj wystawców: 3 pytania do Estomed

Poznaj wystawców: 3 pytania do Estomed

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?

Marta Janc, Sales & Operations Manager ESTOMED: Przede wszystkich staliśmy się częścią grupy Soho Capital, która zrzeszą profesjonalne spółki, z branży stomatologicznej, w całej Europie . Pozwoli nam to na dostarczanie najlepszych rozwiązań do Państwa gabinetów i na szybkie dostarczanie potrzebnych Państwu funkcjonalności. Wierzymy, że dzięki wprowadzeniu naszych rozwiązań , będą Państwo mogli zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?

Marta Janc, Sales & Operations Manager ESTOMED: Przede wszystkim chcemy zwrócić uwagę na samo oprogramowanie Estomed. System w łatwy sposób pozwala uzupełniać wizyty czy też wysyłać zdarzenia medyczne na platformę P1. Prowadzenie pełnych rozliczeń, umawianie pacjentów, komunikacja poprzez sms czy aplikacje mobilną, to tylko część możliwości, które zapewniamy. Z chęcią zaprezentujemy również nasze profesjonalne tablety, które pozwalają na eliminację dokumentacji papierowej. Dostarczamy rozwiązania hybrydowe, które dają Państwo maksimum bezpieczeństwa w prowadzeniu dokumentacji medycznej.

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?

Marta Janc, Sales & Operations Manager ESTOMED.: Intensywny rozwój oraz wprowadzanie na rynek stomatologiczny nowych rozwiązań, które ułatwią codzienną pracę oraz udoskonalą komunikację z pacjentem w gabinecie.

Zapraszamy na nasze stoisko C8.3 oraz na www.estomed.pl