Poznaj wystawców: 3 pytania do Dental ID

Poznaj wystawców: 3 pytania do Dental ID

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?

Łukasz Walczak, CEO Dental ID: Firma Dental ID została wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów takich jak: wiertła stomatologiczne marki Dumont Instruments z Belgii, narzędzia stomatologiczne AR Instrumed z Niemiec oraz instrumenty endodontyczne Nikinc Dental z Holandii. Podjęliśmy także decyzję o ekspansji na teren całej Polski dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć na spotkania z lekarzami na terenie całego kraju wedle grafiku klienta.

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?

Łukasz Walczak, CEO Dental ID: Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oraz funkcjonalność naszych produktów. Lekarze bardzo wysoko oceniają nasze podwójnie nacinane różyczki z węglika spiekanego. Dumont jest pionierem w produkcji tych wierteł. Nasze atraumatyczne mikro dźwignie pokryte tytanową powłoką także cieszą sie ogromną popularnościa i ułatwiaja codzienną pracę setkom lekarzy. W tym roku wprowadziliśmy także na rynek polski innowacyjne pilniki endodontyczne z Holandii marki Nikinc Dental. Sa wyjątkowo elastyczne oraz odporne na cykliczne zużycie.

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?

Łukasz Walczak, CEO Dental ID: Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom specjalistów stomatologii w Polsce, w związku z czym stale poszerzamy i dostosowujemy do ich potrzeb naszą ofertę wierteł i narzędzi stomatologicznych. Dodatkowo wprowadzając w tym roku do Polski, cenioną za granicą markę Nikinc Dental stworzyliśmy dostęp do ciekawych rozwiązań technologicznych dla ekspertów leczenia kanałowego. Staramy się umożliwić im testowanie produktów poprzez targi oraz planowane kursy endodontyczne. Na naszym stoisku podczas CEDE będzie możliwość wypróbowania pilników endodontycznych NiTi do czego serdecznie zachęcamy.

Zapraszamy na nasze stoisko B4.1 oraz na www.dentalid.pl