Poznaj wystawców: 3 pytania do AnGer G&A

Poznaj wystawców: 3 pytania do AnGer G&A

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?

Dagmara Wójcicka Dyrektor Handlowy AnGer G&A: Jednym z kluczowych działań podjętych przez firmę AnGer G&A w ciągu ostatniego roku było zakończenie procesu wdrażania Systemu Jakości ISO 13485:2016 oraz otrzymanie Certyfikatu w zakresie produkcji oraz dystrybucji niesterylnych wyrobów jednorazowego użytku do zastosowania w stomatologii oraz protetyce, a także dystrybucji wyrobów medycznych wielorazowego użytku.

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?

Dagmara Wójcicka Dyrektor Handlowy AnGer G&A: Produkowane przez nas artykuły obecne są na rynku od 30 lat, dzięki czemu zdążyły zyskać dużą rozpoznawalność. Na bieżąco śledzimy potrzeby konsumentów i staramy się systematycznie rozszerzać ofertę. W ostatnim czasie popularnością cieszą się skalery elastyczne występujące w różnych wariantach oraz Endopiny do wycisków opracowanego kanału zęba.

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?

Dagmara Wójcicka Dyrektor Handlowy AnGer G&A: Jako firma produkcyjna dbamy o jak najwyższą jakość wytwarzanych przez nas materiałów oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Najnowszym z nich było wprowadzenie do opakowań na taśmy wkładów w formie kartridży, które znacznie ułatwiają ich użytkowanie. Firmowe plany na najbliższe miesiące związane są z kontynuacją udoskonalania naszych wyrobów.

Zapraszamy na stoisko B3.3 i na www.anger.com.pl