Poznaj wystawców: 3 pytania do Align Technology

Poznaj wystawców: 3 pytania do Align Technology

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?

ALIGN TECHNOLOGY: Od ostatniej edycji CEDE podjęliśmy szereg działań w kierunku dalszego rozwoju Align Technology.

Jednym z nich są ciągłe inwestycje i rozwój polskiego biura handlowego. Nasz zespół, kierowany przez nowego Dyrektora Generalnego, Jakuba Wróbla, dynamicznie się rozrasta, aby zapewniać lekarzom Invisalign dostęp do szkoleń, edukacji i korzystania z naszego systemu przezroczystych nakładek w codziennej praktyce. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy od momentu otwarcia naszego pierwszego biura w 2018 r.

Kolejną ważną decyzją na szczeblu globalnym było rozszerzenie działalności firmy Align Technology w regionie EMEA i planowane na 2022 rok uruchomienie nowego zakładu produkcyjnego Invisalign we Wrocławiu. Będzie to trzecia na świecie i pierwsza w regionie EMEA fabryka, w której będą produkowane spersonalizowane nakładki Invisalign. W ciągu najbliższych lat w nowym zakładzie powstanie ponad 2500 miejsc pracy. Produkowane w zakładzie przezroczyste nakładki Invisalign będą dostarczane do współpracujących z firmą lekarzy w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Ponadto w tym roku świętowaliśmy uzyskanie 10 milionów pacjentów (w tym 2 mln w regionie EMEA), którzy skorzystali z leczenia systemem Invisalign na całym świecie. To nie tylko szczególny krok milowy w naszej działalności, ale również silna motywacja do jej kontynuowania.

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?

ALIGN TECHNOLOGY: Główny element naszego stoiska podczas tegorocznych targów CEDE to zdecydowanie system Invisalign Go, który od początku października jest dostępny na polskim rynku. W odróżnieniu od pełnego systemu Invisalign wykorzystywanego w ortodoncji, system Invisalign Go został zaprojektowany specjalnie dla stomatologów. Nakładki Invisalign Go można stosować w leczeniu łagodnych i umiarkowanych wad zgryzu, z wykorzystaniem maksymalnie 20 kompletów nakładek. Uzyskanie certyfikacji Invisalign Go oferuje lekarzom stomatologom możliwość poszerzenia zakresu usług o leczenie alignerami oraz zapewnia dostęp do zaawansowanych narzędzi cyfrowych Align, które pozwalają na planowanie leczenia i wizualizację efektów. Lekarze, którzy zdecydują się na włączenie systemu Invisalign Go do swojej praktyki, będą mogli również liczyć na korzystanie z cyfrowego oprogramowania i pełne wsparcie techniczne ze strony Align Technology.

Kolejnym produktami wartymi uwagi są skanery wewnątrzustne z serii iTero Element Plus, oferujące możliwość najbardziej nowoczesnego skanowania cyfrowego i zapewniające bezproblemowe użytkowanie w codziennej praktyce lekarskiej. Skanery iTero Element wykorzystują innowacyjne technologie, takie jak technologia bliskiej podczerwieni (NIRI), która pomaga wykryć próchnicę nad dziąsłami. Stąd też znajdą zastosowanie nie tylko w ortodoncji (uzyskanie cyfrowego modelu zgryzu), ale również w stomatologii ogólnej, protetyce i implantologii.

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?

ALIGN TECHNOLOGY: Sporym wyzwaniem na najbliższy czas są działania związane z wprowadzenie systemu Invisalign Go na polski rynek. Planujemy dotrzeć do jak największej liczby lekarzy stomatologów i zaoferować im dostęp do edukacji i szkoleń w zakresie korzystania z systemu. Chcemy pokazać lekarzom, że certyfikacja Invisalign Go to dobra inwestycja, która poszerzy ich portfolio oraz zapewni wsparcie we wdrażaniu cyfrowych innowacji do codziennej pracy. Kolejne plany związane są ze wspomnianym zakładem produkcyjnym we Wrocławiu oraz rekrutacją nowych pracowników. Z dumą oznajmiamy, że w lipcu tego roku firma Align Technology została wyróżniona certyfikatem Great Place to Work, który umocnił naszą pozycję jako solidnego pracodawcy w oczach obecnych oraz przyszłych pracowników.

Zapraszamy na nasze stoisko C3.1 oraz na www.aligntech.com