Poznaj wystawców: 3 pytania do 3Z

Poznaj wystawców: 3 pytania do 3Z

Jakie kluczowe decyzje lub zmiany podjęła Państwa firma w czasie od ostatniej edycji CEDE?

Marcin Zmyślony, Dyrektor Zarządzający 3Z Sp. z o.o.: W czasie ostatniej edycji CEDE jeszcze nie spodziewaliśmy się jak ogromne zmiany przyniesie nam sytuacja pandemiczna. Bardzo szybko rozpoznaliśmy nowe potrzeby naszych Klientów i wdrożyliśmy rozwiązania w obsłudze, które jeszcze bardziej wspierają naszych lekarzy. Jesteśmy doceniani za doradztwo, czas realizacji zamówień, ale przede wszystkim za model współpracy lekarz-eksperci ICX w zakresie planowania zabiegów implantologicznych.

Na który produkt lub produkty szczególną uwagę powinni zwrócić uwagę goście Państwa stoiska?

Marcin Zmyślony, Dyrektor Zarządzający 3Z Sp. z o.o.: Oferta 3Z to szereg produktów do implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Naszą misją jest kompleksowe wsparcie praktyk implantologicznych. Zachęcamy Klientów i wszystkich Państwa odwiedzających targi CEDE do rozmów z naszymi konsultantami, którzy przedstawią możliwości systemu implantologicznego ICX. Oprócz tego na naszym stoisku prezentacja narzędzi do sterowanej regeneracji kości, piezochirurgii czy PRF. Polecamy uwadze nici chirurgiczne w świetnych cenach.

Największe wyzwanie/plan firmy na ostatnie miesiące 2021 i początek kolejnego roku to?

Marcin Zmyślony, Dyrektor Zarządzający 3Z Sp. z o.o.: Już możemy pochwalić się, że 3Z Sp. z o.o. zmienia swoją siedzibę. Firma pozostaje w Piekarach Śląskich, ale przenosimy się do zupełnie nowej lokalizacji na ul. Starej 7 (to piękny, historyczny budynek na dawnym przejściu granicznym działającym przed II wojną światową). W związku z tym większość naszych planów na ostatnie miesiące roku 2021 jest związana z przeniesieniem firmy. Powiększamy się! Na rok 2022 stawiamy na rozwój! Będziemy w dużym stopniu rozwijać naszą strukturę sprzedażową, szkoleniową oraz poszerzać ofertę o nowe produkty dla implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Zapraszamy na nasze stoisko B3.2 oraz do sklepu online www.sklep.3z.pl