Nowa data i nowy obiekt CEDE 2021

Nowa data i nowy obiekt CEDE 2021

Szanowni Państwo,

Dzisiaj, tj. 14 czerwca otrzymaliśmy informację od EXPO Łódź o dalszym wykorzystywaniu hali Expo na potrzeby szpitala tymczasowego w związku z pandemią COVID-19. W związku „z brakiem pewnej informacji co do terminu zakończenia działalności szpitala w pomieszczeniach”, Expo odstąpiło od umowy zawartej z naszą firmą. Tym samym, CEDE 2021 nie będzie mogło odbyć się w tym miejscu w terminie 16-18 września 2021 roku.

Pomimo kolejnych przeciwności losu nie poddajemy się. Ostatnie miesiące nauczyły nas planowania alternatywnego. Dlatego kilka miesięcy temu zarezerwowaliśmy - jako plan B - hale wytwórni filmowej należące do DoubleTree by Hilton w Łodzi. Jest to bardzo ciekawe miejsce, które trzymaliśmy w odwodzie. Niestety-stety, rezerwację anulowało w sposób naturalny rosnące zainteresowanie wystawców. Mówiąc wprost – obiekt byłby wystarczający na CEDE „sprzedane” dwa-trzy miesiące temu. Tymczasem w maju i czerwcu grono wystawców zwiększyło się i miejsce przestało być aktualne.

Co dalej z CEDE 2021? Po sprawdzeniu wszystkich możliwych alternatyw w mieście oraz kalendarza, JEDYNYM możliwym terminem, w JEDYNYM obiekcie, gwarantującym wymagany poziom infrastrukturalny jest 7-9 października 2021 w Miejskiej Arenie Kultury i Sportu w Łodzi, czyli popularnej ATLAS ARENIE. To nowa propozycja dla potwierdzonych oraz nowych wystawców CEDE 2021. W tym miejscu, w październiku, chcemy zrobić najlepsze CEDE w 2021 roku.

Szanowni Państwo, proszę uwierzyć, że w ostatnich miesiącach praca w sektorze spotkań to najwyższej intensywności trening dla układu nerwowego. Z licznych rozmów z Państwem, wiemy, że znacie nasze położenie i doceniacie szczerość komunikacji.

O szczegółach związanych ze zmianą daty i miejsca chcemy opowiedzieć w formie grupowego spotkania online (Zoom) w poniedziałek 21 czerwca o godz. 11.00. Wszystkie kwestie wymagające indywidualnego toku (lokalizacje stoisk, kwestie techniczne, rejestracje) będą przeprowadzane właśnie w taki sposób. Podczas spotkania zaprezentujemy Atlas Arenę, wstępny plan wystawy, opowiemy o ważnych dla wystawców kwestiach. Już dziś możemy powiedzieć, że planujemy przenieść aranżację (ustawienie stoisk) z EXPO, przy uwzględnieniu oczywistych różnic obiektu.

Link do rejestracji na spotkanie: https://zoom.us/webinar/register/WN_h5pHlpjcR5igxBe2AiP26w
Bezpośredni link do spotkania otrzymają Państwo mailem po rejestracji.

Równolegle rozpoczynamy komunikację do zwiedzających. Fakty są następujące:
- od kwietnia bezpłatne karty wstępu pobrało więcej osób niż w analogicznym okresie przed CEDE 2019 (ostatnia edycja),
- liczba osób zainteresowanych udziałem na oficjalnym Wydarzeniu Facebook przekroczyła 1200 osób.

Czekamy na Państwa na Zoom, a później w Łodzi! Spotkajmy się, wreszcie!

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość, liczymy na dalszą owocną współpracę.

Exactus sp.j.

Atlas Arena
Atlas Arena
Atlas Arena
Atlas Arena