MEDITRANS partnerem wieczoru w pubie Łódź Kaliska!

MEDITRANS partnerem wieczoru w pubie Łódź Kaliska!

MEDITRANS, świętujący w tym roku 30-lecie istnienia dystrybutor produktów dla stomatologii, będzie oficjalnym Partnerem imprezy integracyjnej towarzyszącej 29. edycji CEDE. Na pełen atrakcji wieczór, zapraszamy do legendarnego pubu Łódź Kaliska 8 października.

Klubowe party w legendarnym pubie Łódź Kaliska będzie wypełnione wyjątkowymi atrakcjami. Gwarantujemy dobrą muzykę oraz jedzenie i napoje. Nie zabraknie z pewnością tortu i toastu dla firmy MEDITRANS, która w 2021 roku świętuje 30-lecie istnienia.

- Jesteśmy dumni oraz cieszymy się z tego, że z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej. To wszystko nie byłoby możliwe bez wspaniałych ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę w naszej firmie oraz Was – cudownych klientów, Dziękujemy i zapraszamy na nasze stoisko podczas CEDE 2021 oraz wieczór w pubie Łódź Kaliska – mówi Paweł Ciężkowski z Meditrans.

Gościem specjalnym spotkania integracyjnego w legendarnym pubie „Łódź Kaliska” będzie Rafał Pacześ! 31-latek, urodzony w Łodzi, robi stand up’y od 2012 roku, jak sam mówi, na początku trochę z przypadku. Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wykonawców tego nurtu. W pojedynkę potrafi zapełnić wielkie obiekty, w tym katowicki Spodek (8000 tys. osób przyszło tylko dla niego!). Według rankingu portalu standupedia.pl, zajmującego się polskim stand up’em, gość specjalny wieczoru integracyjnego CEDE 2021, w swojej dziedzinie nie ma sobie równych w całym kraju.

Łódź Kaliska jest jednym z symboli miasta. Klub pełni zarazem funkcję galerii sztuki oraz siedziby Stowarzyszenia Artystów grupy Łódź Kaliska. Wystrój klubu to m.in. eksponaty tej legendarnej formacji artystycznej. Do tego wokół wszystko w klimacie postmodernistycznym.