Gwiazda wieczoru integracyjnego CEDE liderem ważnego rankingu!

Gwiazda wieczoru integracyjnego CEDE liderem ważnego rankingu!

Według rankingu portalu standupedia.pl, zajmującego się polskim stand up’em, gość specjalny wieczoru integracyjnego CEDE 2021, w swojej dziedzinie nie ma sobie równych w całym kraju.

Jest nam miło poinformować, że gościem specjalnym spotkania integracyjnego w legendarnym pubie „Łódź Kaliska” będzie Rafał Pacześ! 31-latek, urodzony w Łodzi, robi stand up’y od 2012 roku, jak sam mówi, na początku trochę z przypadku. Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wykonawców tego nurtu. W pojedynkę potrafi zapełnić wielkie obiekty, w tym katowicki Spodek (8 000 osób przyszło tylko dla niego!). W ogólnopolskim rankingu pokonuje aktualnie innych znakomitych wykonawców stand up: Abelarda Gizę, Łukasza Lotkowskiego czy Kacpra Rucińskiego.
Zobacz cały ranking: https://standupedia.pl/najlepsi-standuperzy/

Rafał Pacześ przedstawi swój nowy program dla uczestników spotkania w „Łodzi Kaliskiej” 8 października (piątek). Klubowe party w legendarnym pubie Łódź Kaliska będzie wypełnione wyjątkowymi atrakcjami. Gwarantujemy dobrą muzykę oraz jedzenie i napoje.

Łódź Kaliska jest jednym z jej symboli miasta. Klub pełni zarazem funkcję galerii sztuki oraz siedziby Stowarzyszenia Artystów grupy Łódź Kaliska. Wystrój klubu to m.in. eksponaty tej legendarnej formacji artystycznej. Do tego wokół wszystko w klimacie postmodernistycznym.

Rejestracja na wieczór w Łodzi Kaliskiej już wkrótce!