Ersa Medical - Serce Twojego Gabinetu

Ersa Medical - Serce Twojego Gabinetu

SERCE TWOJEGO GABINETU – na przestrzeni 0,4 m² tak ciche jak szept.

ERSA MEDICAL wprowadza na polski rynek Nowy Power Tower View firmy DÜRR DENTAL.

Power Tower View łączy w kompresor, pompę ssącą i – w razie potrzeby – separację amalgamatu, aby stworzyć idealną, wysoce niezawodną podstawę dla płynnej pracy w każdym gabinecie stomatologicznym oraz klinice do 6 unitów.

Stomatologiczne sprężone powietrze jest wymagane w wielu dziedzinach stomatologii, do turbiny lub do osuszania obszaru zabiegowego w jamie ustnej pacjenta. Dlatego sprężone powietrze musi być suche, bezolejowe i higieniczne. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że wypełnienia mogą nie zachować swojej pełnej przyczepności, narzędzia mogą ulec korozji lub wadliwemu działaniu, a patogeny mogą potencjalnie znaleźć zdrowe pożywki lęgowe. Równie ważne jest mocne ssanie. Zmniejsza to powstawanie aerozolu, a tym samym ryzyko zakażenia m.in. wirusem COVID-SARS-19.

Te codzienne zadania są wykonywane przez Power Tower View firmy DÜRR DENTAL bezgłośnie i przy minimalnych wymaganiach przestrzennych. Sprężone powietrze znajduje się na górze, zasysanie na dole, w razie potrzeby możemy połączyć urządzenie z separatorem amalgamatu – wszystko w systemie zabudowy, który zajmuje tylko 0,4 m² powierzchni.

Dzięki modułowej konstrukcji Power Tower View oferuje wysoki poziom elastyczności. Na przykład może być obsługiwany z jedną jednostką sprężarkową po otwarciu nowego gabinetu, a później – po wzroście liczby pacjentów i liczbie sal zabiegowych – można dodać kolejną jednostkę. Jednostkę ssącą można również później zmienić lub przebudować zwiększając jej wydajność.

Dostępne są 22 różne opcje konfiguracji dla jednego do czterech operatorów lub 6 pracujących rotacyjnie. W ten sposób Power Tower View doskonale wpasowuje się w każdą konfigurację gabinetu – nie tylko ze względu na minimalne wymagania przestrzenne, ale także ze względu na stylowy wygląd i cichą pracę.

Co więcej, Power Tower View można również połączyć w sieć z rozwiązaniami „Internet of Things” dzięki VistaSoft Monitor firmy DÜRR DENTAL w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności i bezpieczeństwa pracy. Komunikaty o błędach, diagnostyka i informacje o stanie urządzenia dla poszczególnych komponentów, oraz informacje o konserwacji są wyświetlane w odpowiednim czasie, co pozwala przewidywać i rozwiązywać problemy techniczne zanim jeszcze wystąpią.

O ERSA MEDICAL

Firma ESRA MEDICAL została założona w 2013 roku przez Emila Redzika. Początkowo próbowała swoich się na rynku materiałów stomatologicznych. Szybko jednak okazało się że zapotrzebowanie na wysokiej jakości urządzenia techniczne i radiologiczne rośnie. Dlatego szybko wprowadziliśmy do oferty sprzęt, urządzenia oraz serwis. ERSA MEDICAL rozpoczęła współpracę z dwoma solidnymi parterami firmę BARCO i DÜRR DENTAL. Wyspecjalizowała się w doradztwie, doborze odpowiedniego sprzętu stając się liderem rynku.

BARCO dostarcza rozwiązania w zakresie monitorów diagnostycznych i medycznych stosowanych we wszystkich dziedzinach medycyny.

DÜRR DENTAL – jest niezawodnym dostawcą urządzeń technicznych oraz najwyższej jakości urządzeń do diagnostyki obrazowej takich jak CBCT VistaVox S, VistaPanoS, VistaIntra czy też VistaScan VistaRay 7 USB.

Obecnie ERSA MEDICAL ma na swoim koncie wyposażenie pracowni RTG w placówkach uniwersyteckich w Poznaniu, Warszawie i Lublinie. Wyposaża również kompleksowo gabinety w całej Polsce. Dbając o to aby urządzenia dostarczane były #ProstoZfabryki oraz charakteryzowały się żywotną bezawaryjną pracą.

Więcej informacji na stronie: www.ersamedical.pl

Osoba kontaktowa:
Emil Redzik CEO
+48 885 73 73 73
office@ersamedical.pl