Mariusz Szuba inspiracją dla wykładowców CEDE 2020

Mariusz Szuba inspiracją dla wykładowców CEDE 2020

Mariusz Szuba, trener rozwoju osobistego i czołowy mówca motywacyjny w Polsce poprowadzi warsztaty z grupą wykładowców CEDE 2020. Ekspert przygotuje stomatologów do unikalnego show, które odbędzie się na SCENIE CEDE.

Mariusz Szuba od lat współpracuje z ludźmi biznesu, aktorami, dziennikarzami, ale również lekarzami w zakresie rozwoju osobistego. Uczy ich również jak najlepiej prezentować się podczas wystąpień publicznych. Ekspert dzielił scenę m.in. z Anthonym Robbinsem, najbardziej znanym amerykańskim mówcą i coachem, Les’em Brown’em, jednym z najbardziej rozpoznawalnych mówców motywacyjnych na świecie, Robertem Kiyosaki, autorem bestsellera „Biedny, bogaty ojciec” czy prof. Roberto Cialdini, autorem książki „Wywieranie wpływu na ludzi”. W czerwcu stanie w oko z grupą kilkunastu lekarzy dentystów. Efektem kilkudniowych warsztatów będzie show, które odbędzie się na SCENIE CEDE.

Wiemy, że Mariusz Szuba pracował z wieloma lekarzami dentystami - wykładowcami, zupełnie odmieniając ich sceniczny wizerunek. Podejmując współpracę z tak wybitnym coachem, w żadnym wypadku nie kwestionujemy umiejętności naszych wykładowców. Wiemy jednak, że każdy z nich chce się rozwijać, a planowane warsztaty doskonale wpisują się w ich zawodową drogę. Nie możemy doczekać się efektów współpracy. Wierzymy, że dzięki temu zyskają również inne projekty edukacyjne w ramach CEDE – podkreślają Organizatorzy.

Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy tylko, że format z udziałem przeszkolonych dentystów będzie zbliżony do TED Talks.

Niestety – jako wydarzenie zamknięte – nie możemy ubiegać się o oficjalną licencję TEDx, co nie oznacza, że nie spróbujemy stworzyć własnego konceptu, który zaskoczy uczestników naszej branży – wyjaśniają organizatorzy.