O nas – Targi stomatologiczne CEDE 2023 – 21-23 września 2023
Wystawa, konferencja, branżowy lub firmowy event? Zrób to z nami!

Firma Exactus od 1991 roku pomaga w zaplanowaniu, przygotowaniach i realizacji wydarzeń międzynarodowych, ogólnopolskich, lokalnych, branżowych oraz firmowych, również online.

Rozwijamy i wdrażamy pomysły również w ich początkowej fazie. Przedstaw nam swoje cele i możliwości, my zajmiemy się resztą. Planowanie budżetu, reklama, marketing i promocja, wynajem multimediów, obsługa foto-wideo, skład DTP, druk materiałów czy obsługa wydarzenia – jesteśmy do dyspozycji.
Naszymi kluczowymi wartościami podczas pracy są: jakość oraz profesjonalizm. W każdy projekt angażujemy się bez reszty, wspierając Klienta i doradzając na każdym etapie. Współpracowaliśmy z właścicielami najważniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w cały kraju, na wieczorne spotkania integracyjno-towarzyskie angażowaliśmy gwiazdy polskiej sceny muzycznej, dbaliśmy o każdy, najmniejszy szczegół przedsięwzięcia. Słuchamy i rozumiemy potrzeby, bez względu na ich skalę.

Wśród największych osiągnięć firmy Exactus jest organizacja Światowego Kongresu i Wystawy Stomatologicznej FDI w 2016 roku w MTP Poznań. W wydarzeniu wzięło udział prawie 14 tys. osób ze 152 krajów! Było to ponad tygodniowe przedsięwzięcie podczas którego musieliśmy zadbać o bezpieczeństwo, komfort gości o różnych statusie (również VIP), wyznaniach religijnych czy upodobaniach kulinarnych. W światowych kręgach stomatologicznych wydarzenie uznawane jest za jedne z najlepiej zorganizowanych w ponad 100-letniej historii FDI.

Ponadto firma Exactus, od 1991 roku jest organizatorem Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych.

Regularnie współpracujemy z największymi i najważniejszymi organizacjami i towarzystwami naukowymi z różnych branż.

 

CEDECEDECEDECEDEFDICEDEOKULISTYKAOKULISTYKACEDEFDICEDECEDEGastroweekend - Gala DinnerCEDEFDI