Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2021

Bezpieczny gabinet stomatologiczny – czekamy na Twoją firmę na CEDE 2021!

Producentów i dystrybutorów środków ochrony indywidualnej oraz sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo epidemiologiczno-sanitarne w praktykach lekarskich i lekarsko-dentystycznych, serdecznie zapraszamy do udziału w 29. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE 2021 (7-9 października, Hala Atlas Arena, Łódź).

CEDECEDECEDE


CEDE
to wystawa stomatologiczna z najdłuższą tradycją w kraju. Od ponad ćwierć wieku jest miejscem spotkań tysięcy praktyków ze światem biznesu. Łączymy lekarzy z technologiami, które pomagają leczyć skuteczniej i bezpieczniej. Na wystawie prezentują się twórcy i sprzedawcy wszelkich produktów wspierających proces leczniczy oraz usprawniających prowadzenie praktyki dentystycznej. Uczestnikami wydarzenia (średnio ok. 10 tys. osób w ciągu trzech dni) są nie tylko lekarze z całego świata, ale również przedstawiciele firm poszukujący kontaktów b2b.

Rok 2020 oraz pandemia COVID-19 bezsprzecznie udowodniły wzmożone zainteresowanie lekarzy wszelkimi rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo im oraz pacjentom.

Masz produkty, które mogą zainteresować tę grupę zawodową (ok. 38 tys. praktyków, źródło: Naczelna Izba Lekarska)? Zostań wystawcą CEDE 2021! Pomożemy Ci znaleźć nowych klientów.