Kalendarz spotkań on-line – Wystawa Stomatologiczna CEDE 2021

Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem w 29. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE zapraszamy do zarezerwowania terminu spotkania poprzez wirtualny kalendarz zintegrowany z komunikatorem Zoom.

Jesteśmy optymistami co do możliwości spotkania się w ramach CEDE jesienią w Łodzi, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że część przygotowań do wydarzenia będzie odbywać się w tzw. reżimie sanitarnym. Wychodząc naprzeciw sytuacji uruchomiliśmy wirtualny kalendarz, poprzez który można rezerwować indywidualne spotkania online poświęcone CEDE 2021. Rozmowy wirtualne nie zastąpią tych twarzą w twarz, ale z radością spotkamy się z zainteresowanymi udziałem firmami, chętnie odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości. Bezustannie staramy się być na wyciągnięcie dłoni, nawet pomimo warunków epidemiczno-sanitarnych i obowiązujących rekomendacji.

Aby zarezerwować spotkanie należy kliknąć na kalendarz poniżej, a następnie wybrać termin i wprowadzić swoje dane. Potwierdzenie spotkania, wraz z linkiem do łączenia za pomocą Zoom zostanie wysłane na podany adres email. W agendzie spotkania zaplanowana jest m.in. prezentacja obiektu EXPO w Łodzi oraz planu wystawy, a także omówienie warunków udziału w wydarzeniu i przedstawienie kluczowych projektów.

CEDE 2021 prezentacja

 

Kalendarz spotkań on-line