Strefa Pacjenta


Strefa Pacjenta - Targi stomatologiczne CEDE 2021

 

Strefa Pacjenta CEDE 2021 jest oficjalnym partnerem kampanii „Polska mówi #aaa” organizowanej w ramach Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej (20 marca).

W ramach kampanii zapraszamy lekarzy wszystkich specjalności oraz pacjentów do sprawdzenia swojej wiedzy na temat powiązań pomiędzy kondycją jamy ustnej a zdrowiem całego organizmu.

Ankieta dla lekarzy                             Ankieta dla pacjentów

Dlaczego Strefa Pacjenta?

Od lat podczas CEDE realizowaliśmy misję edukacyjną wśród pacjentów. Do tej pory zapraszaliśmy ich na badania przesiewowe w kierunku nowotworów jamy ustnej, które przeprowadzaliśmy wraz z Partnerami. Jak ważny i potrzebny był to projekt świadczy liczba pacjentów kierowanych do dalszej diagnostyki. W tym roku, w ramach Virtual Dental Exhibition by CEDE zaprosiliśmy pacjentów z całej Polski, w tym liderów najważniejszych organizacji pacjenckich do udziału w części edukacyjnej odbywającej się pod hasłem: Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej! Z pewnością ten wątek będziemy kontynuować i rozwijać podczas tegorocznej edycji CEDE.

Oczywiście w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej Strefa Pacjenta zostanie zrealizowana w formule stacjonarnej lub hybrydowej, tak by zapewnić jak największe bezpieczeństwo i komfort wszystkim uczestnikom.

 

Co w Strefie Pacjenta:

Edukacja pacjentów w różnym wieku zgodnie z hasłem: Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej

Podnoszenie świadomości społecznej o znaczeniu zdrowia jamy ustnej dla całego organizmu

Debaty, warsztaty, porady i konsultacje ekspertów

Zaangażowanie organizacji pacjenckich z całej Polski

Realizacja badań przesiewowych

Podstawowe przeglądy stomatologiczne

Doradztwo w zakresie profilaktyki i leczenia stomatologicznego

Prezentacje programów prozdrowotnych

Specjalne oferty dające możliwość zakupu produktów lub usług stomatologicznych