Program

22.09.2022, godz. 14:30- 16:30
AULA

Endodoncja kliniczna dla stomatologa zachowawczego

Wykładowca(y):
Dr Bradley A. Trattner

Organizator: Exactus / CEDE

Miejsce: AULA
Data: 22.09.2022, Czwartek
Godziny: 14:30 - 16:30

Rodzaj zajęć: Wykład
Język: angielski
Tłumaczenie symultaniczne na: polski
Punkty edukacyjne: 2
Koszt: 160,00 PLN w terminie do 15 lipca br

Stomatologia odtwórcza i endodoncja nie są odrębnymi dziedzinami, lecz są ze sobą ściśle powiązane. Uczestnicy wykładu zyskają lepsze zrozumienie wszystkich procedur endodontycznych od wstępnej diagnozy do odbudowy zęba.

Od czasu pojawienia się w endodoncji rotacyjnych narzędzi niklowo-tytanowych zdążyliśmy poznać zarówno zalety, jak i ograniczenia tych instrumentów. Najnowsze osiągnięcia w zakresie metalurgii, konstrukcji i nowatorskich ruchów obrotowych narzędzi sprawiły, że musimy zrozumieć, jak te zmiany wpływają na sposób opracowania kanałów.

Równocześnie z postępem technologii w opracowywaniu kanałów i pojawieniem się materiałów bioceramicznych doszło do rewolucji w terapii przyżyciowej miazgi oraz metodach wypełniania kanałów.  

Dzięki połączeniu udoskonalonych metod opracowania i wypełniania kanałów możemy obecnie stosować bardziej efektywne techniki leczenia kanałowego – bezpieczne, proste i przewidywalne. Podczas tego wykładu omówimy te zagadnienia ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki, dostępu endodontycznego, irygacji, mikroendodoncji, opracowania i wypełniania kanałów.

Dodaj W koszyku Usuń

Lekarze stomatolodzy

Endodoncja
Stomatologia zachowawcza

Organizator:
Exactus / CEDE
Skontaktuj się jeśli chcesz uzyskać więcej informacji
Tel: 42 632 28 66, 606 806 180
E-mail: cede@cede.pl
https://www.cede.pl

Skorzystaj z formularza rejestracyjnego aby zapisać się na szkolenie
REJESTRACJA