Bankiet – Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych 2021

Pałac Poznańskiego
Czwartek, 7 października 2021

godzina: 21:00
miejsce: Pałac Izraela Poznańskiego w Łodzi
Łódź, ul. Ogrodowa 15

Bankiet CEDE wraca do najpiękniejszej posiadłości z czasów Przemysłowej Łodzi – Pałacu Izraela Poznańskiego, właściciela pobliskiej Manufaktury. Obok przepysznego jedzenia i znakomitej muzyki atrakcją są tu wystawne, przestronne wnętrza pałacowe wraz z dawnym wyposażeniem.

Pałac Poznańskiego

Pałac Poznańskiego

Pałac Poznańskiego

Pałac Poznańskiego

Zaproszeni goście:
– Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska (oczekujemy na potwierdzenie)
– przedstawiciele firm prezentujących ofertę w ramach CEDE 2021
– przedstawiciele najważniejszych towarzystw i organizacji branżowych
– goście specjalni
– wybitni praktycy świata stomatologii

W programie:
Recital skrzypaczki Kasi Szubert, polskiej skrzypaczki i producentki muzycznej, która w swej artystycznej i scenicznej działalności łączy klasyczne wykształcenie z pasją, sztuką audiowizualną, multimediami, osiągnięciami współczesnej techniki i eksperymentem.

Współpracując z największymi agencjami muzycznymi w Europie, Azji oraz Afryce, realizuje spektakularne wydarzenia artystyczne. Występowała podczas tak prestiżowych uroczystości, jak inauguracja polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, gala EUCYS czy The American Chamber of Commerce in Poland. Jej koncerty były niezapomnianą atrakcją X Przystanku PAT, międzynarodowych pokazów pirotechnicznych International Fireworks Festival na Stadionie Narodowym oraz na lotnisku Muchowiec w Katowicach, jak również Festiwalu Światła MOVIE CITIES w Jeleniej Górze, spektaklu multimedialnego Magic Malbork, Królewskiego Festiwalu Światła w Wilanowie oraz gali Elite Model Look Poland.

Kasi Szubert

Kasi Szubert